“Зими святкові обереги”

      7 січня весь православний світ відзначатиме велике церковне свято Різдва Христового. Різдво має багату історію з унікальними традиціями, звичаями та символами.
Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Вифлеємі. За християнським переконанням, Ісус був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства.
У день Народження Сина Божого весь світ славить свого спасителя: люди прикрашають свої будинки святковими ялинками, які символізують євангельське дерево, запалюють свічки, ходять на церковні богослужіння. Протягом сотень років бережуть і шанують традиції Різдва й українці.
Різдво Христове – це, в першу чергу, свято добра, миру і милосердя. Незважаючи на те, що Різдво – день сімейний, дуже важливо в цей час допомагати хворим, сиротам, вдовам, жебракам, бродячим тваринам і всім тим, хто з різних причин позбавлений святкових радощів.
З нагоди цього свята у Гвіздецькій дитячій бібліотеці була проведена година народознавства “Зими святкові обереги”, в якій взяли участь учні 3-7 класів Гвіздецької ЗОШ, де діти змогли почерпнути інформацію про різдвяні обереги та традиції рідного краю.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *