Звіт начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації про виконання Програми розвитку культури Коломийського району на 2011-2015 рр.

Заклади культури в роботі керуються Конституцією України, Законами України «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указами Президента України, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації, райдержадміністрації.

Збережена мережа закладів культури Коломийського району, яка налічує: 74 клубні заклади, з них – 19 Будинків культури, 54 – Народні доми і клуби,  1 – центр культосвітньої роботи і народної творчості; 76 бібліотек-філій, 6 шкіл естетичного виховання,  35 «народних» колективів, з них 4 «зразкові», 2 муніципальні оркестри: оркестр народних інструментів «Гуцулія» та оркестр духових інструментів «Сурми Покуття»; при клубних закладах працює  427 фахівців (з них 118 – сумісники), діє 297 клубних формувань.

Функціонує 5 громадських музеїв (в селах П’ядики, Воскресинці, Корнич, В. Вербіж, Виноград), 1 музей-криївка (с. Спас) та 2 музеї обласного підпорядкування (с.Княждвір та смт. Печеніжин).

  • В закладах культури району за 2012 рік проведено 4 476 заходів до всіх знаменних та пам`ятних дат, державних та релігійних свят.

    СІЧЕНЬ. Гурти колядників та Маланок виступили біля міської ялинки під час Різдвяних свят.

В обласному фестивалі «Коляда на Майзлях» в м. Івано-Франківську взяли участь зразковий фольклорний колектив «Писанка» та народний аматорський родинний колектив «Перелаз» БК с. Сопів, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль БК с. Л. Хлібичин.

В обласному фестивалі «Різдво в Карпатах» (смт. Богородчани) взяв участь гурт засівальників «Василеві посланці» Гвіздецької ШМ, а народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Наспів» НД с. Мишин, в рамках фестивалю, виступив перед журналістами  зі всієї України в м. Коломиї.

В культурологічній програмі «Добридень» на першому каналі українського радіо взяв участь гурт засівальників «Василеві посланці» Гвіздецької ШМ (м. Київ).

Відбулись міськрайонні урочистості до Дня Соборності та Свободи України.

ЛЮТИЙ. Дитячий фольклорний колектив «Струмочок Покуття» Гвіздецької ШМ взяв участь в святі Розколяди в м. Києві на запрошення Міжнародної громадської організації «Івано-Франківське земляцтво».

Відбулися міськрайонні урочистості до Дня захисника Вітчизни.

Проведено районний конкурс читців, присвячений 198-ій річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

Відбувся обласний конкурс виконавської майстерності творчих колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району.

БЕРЕЗЕНЬ. Проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Шкідливі звички – шлях в безодню» за участю медичних працівників та представників правоохоронних органів (с. Воскресинці).

Переможці районного конкурсу читців взяли участь в обласному конкурсі, присвяченому 198-ій річниці з дня народження Т. Шевченка, в якому читець з с.П’ядики Марія Стефанко зайняла ІІ місце.

Відбулася міськрайонна святкова академія, присвячена 198-ій річниці з дня народження Т. Шевченка.

В ХІІІ регіональному фестивалі оркестрів народних інструментів «Кобзареві струни» в смт. Рожнятів взяли участь муніципальний оркестр народних інструментів «Гуцулія» та народний аматорський ансамбль троїстих музик «Серпанок» клубу с.Молодятин.

Відбулися міськрайонні урочистості та святковий концерт, присвячений 25-ій річниці заснування організації ветеранів України.

КВІТЕНЬ. Дитячий фольклорний колектив «Струмочок Покуття» Гвіздецької школи мистецтв взяв участь у районному фестивалі «Великодні розваги на Рогатинщині» в м. Рогатин.

В музеї історії міста Коломиї відбувся вечір-спомин присвячений 67-ій річниці депортації етнічних українців та  65-ій річниці операції «Вісла».

В м. Івано-Франківськ відбувся конкурс виконавської майстерності з класу цимбал за участю учнів шкіл естетичного виховання.

Біля меморіального комплексу жертвам Чорнобиля в м. Коломия відбувся мітинг-реквієм до 26 – ої річниці Чорнобильської трагедії.

В музеї історії міста Коломиї відбувся V районний фортепіанний конкурс присвячений 170 – ій річниці з дня народження М. Лисенка.

ТРАВЕНЬ.  Народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» БК с.Л.Хлібичин взяв участь в ІV Міжнародному фольклорному фестивалі етнографічних регіонів України «Родослав» в м. Івано-Франківськ. Учасники фестивалю «Родослав» з  Вінницької, Хмельницької, Чернівецької областей виступили з концертною програмою в  Коломийському драмтеатрі.

Народний аматорський хореографічний колектив «Прикарпаття» БК с. Велика Кам’янка взяв участь в святковому концерті до 350-річчя Дня міста Івано-Франківська.

Відбувся творчий звіт мистецьких колективів Коломийського району.

В обласному відбірковому конкурсі ХІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні, популярної музики «Червона рута» в м. Івано-Франківськ взяли участь солісти Леся Гоюк с. Перерив та Христина Яцина с. Турка.

   Дитячий фольклорний колектив «Струмочок Покуття» Гвіздецької ШМ взяв участь у фестивалі «День дитячої творчості» в Національному музеї народної архітектури та побуту України (м. Київ).

   В ІІ Західноукраїнському фестивалі народної хореографії «Яблуневий цвіт» в м.Дубляни Львівської області взяв участь зразковий хореографічний колектив «Пролісок» БК с. П’ядики (ІІ місце в молодшій групі).

Відбулися: години пам’яті до Дня Перемоги, урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Відбувся святковий концерт в Гвіздецькій школі-інтернат до Міжнародного дня захисту дітей.

Відкрито стаціонарну сцену в с. Спас Долішнє.

Проведено міськрайонне святкування Дня Героїв.

   В БК с. Сопів відбувся VІІ районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Сопівські соловейки».

ЧЕРВЕНЬ. В Регіональному фестивалі «Яблуневий цвіт» в м. Косів взяв участь танцювальний колектив «Барви Карпат» клубу с. В. Вербіж (ІІ місце) та танцювальний колектив БК с. Матеївці (ІІІ місце).

В БК с. Турка відбулося районне свято до Міжнародного Дня захисту дітей.

В парку ім. К. Трильовського в м. Коломия відбулося міськрайонне свято пісні.

Народна аматорська чоловіча хорова капела медичних працівників «Жайвір» та народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Відлуння» НД   с. Спас Долішнє взяли участь у відкритті пам’ятника сотенному Гамалії в с. Стопчатів Косівського р-ну.

Відбулася концертна програма до Дня журналістики, урочистості та святковий концерт до Дня медичного працівника.

   Відбулися міськрайонні урочистості до Дня Конституції України.

Делегація Коломийського району та народні аматорські колективи БК с. Княждвір відвідали Аксайський район Ростовської області (Росія) в рамках фольклорного фестивалю козачого фольклору «Нет вольнее Дона Тихого!».

Мистецькі колективи району виїжджали з концертною програмою «Коломийщина з концертом на Буковині» в м. Чернівці (центр митців Буковини).

ЛИПЕНЬ. Відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівників податкової служби за участю аматорів району.

В селах Слобода, Воскресинці, Спас Долішнє, Лісна Слобідка, Марківка, Молодятин відбулися святкування Івана Купала.

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Ключівські візерунки» НД с. Великий Ключів взяв участь у фестивалі автентичного та сучасного одягу «Лудинє-2012» в м. Косів.

Відбулося районне свято до Дня молоді в рамках відзначення 555-ої річниці першої писемної згадки про с. Підгайчики за участю аматорів району, заслужених артистів України А. Кобилянської, М. Попелюка та мистецької агенції «Захід-шоу».

22 липня в с. Королівка відбувся ХІІІ Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль «Коломийка» за участю мистецьких колективів Росії, Канади, Молдови, Білорусі; Одеської, Львівської, Чернівецької областей, Тисменицького, Городенківського, Верховинського, Косівського, Снятинського, Богородчанського, Рогатинського, Галицького районів (взяли участь близько 10 тисяч гостей).

Відбулися свята сіл Сопів, Грабич, Черемхів, Годи.

СЕРПЕНЬ. Відбувся ІІІ відкритий обласний фестиваль «Медовий Спас у Коломиї» за участю аматорів та пасічників (70 чол.) з Рівненської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Львівської та Івано-Франківської областей.

У святкуваннях Дня міста взяли участь аматори району та муніципальні оркестри «Гуцулія» та «Сурми Покуття».

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора.

Відбулися міськрайонні урочистості до 21-ої річниці незалежності України.

В обласних урочистостях з нагоди Дня незалежності взяв участь народний аматорський хореографічний колектив «Прикарпаття» БК с. В. Кам’янка.

В V обласному відкритому покутському фестивалі аматорського мистецтва «Покутські джерела» в м. Тисмениця взяли участь аматорські колективи та солісти  району.

Відбулися Дні села Спас, Баб’янка.

Проведено святкування до Дня підприємця.

Відкрито персональну виставку сакрального мистецтва О. Козяк.

ВЕРЕСЕНЬ. На урочистій лінійці з нагоди Дня знань після капітального ремонту, який вівся під особливим контролем голови райдержадміністрації М. Негрича, відкрито дитячу школу мистецтв с. Нижній Вербіж.

Після капітального ремонту, який вівся методом народної будови, здано в експлуатацію Народний дім с. Пилипи.

Відбулося свято села Ковалівка.

Відбувся V обласний літературно-мистецький фестиваль ім. Квітки Цісик, в якому взяли участь 40 поетів та 6 бардів.

В обласному святі стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галєчко в                    м. Надвірна взяв участь народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль БК с.Л. Хлібичин.

Після капітального ремонту відкрито БК смт. Отинія.

В І Міжнародному фольклорно-етнографічному фестивалі «Саджавське намисто» в с. Саджава Богородчанського району взяли участь: вокальний жіночий ансамбль «Мрія» НД с. Воскресинці та народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Веселі молодиці» НД с. Перерив.

Відбулися міськрайонні урочистості до Дня рятувальника.

21 вересня відкрито збудований (методом народної будови) НД с. Малий Гвіздець.

В ІІІ Регіональному фестивалі автентичної карпатської кухні «Смачний Спас» в с.Микуличин взяли участь троїсті музики НД с. Спас Горішнє.

ХХ Міжнародному Гуцульському фестивалі в смт. Верховина взяли участь аматори району та зайняли призові місця: Гран-прі – народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Ключівські візерунки» НД с. Велика Ключів та народний аматорський драматичний колектив «Горно» клубу с. Угорники; І місце – народний аматорський хореографічний колектив «Прикарпаття» БК с. В. Кам’янка, ІІІ місце – народний аматорський ансамбль «Сопілкарі».

Відбувся День села Семаківці.

На Коломийщині перебували учасники трьохденної Всеукраїнської наради директорів обласних центрів народної творчості. Учасники наради відвідали Музей писанкового розпису.

Проведено відбіркові  етапи районного конкурсу патріотичної пісні, присвяченого 70-ій річниці створення УПА.

В І відкритому обласному конкурсі-фестивалі обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад» (І відбірковий етап) Коломийщину представили 34 учасники.

Відбулося ІІІ січове свято в Коломиї.

Проведено урочистості та святковий концерт до Всеукраїнського дня бібліотек.

ЖОВТЕНЬ. Відбулися відбіркові етапи районного конкурсу патріотичної пісні, присвяченого 70-ій річниці створення УПА.

Народна аматорська хорова капела «Жайвір» та народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Відлуння» НД с. Спас Долішнє у взяли участь у ІV відкритому обласному фестивалі чоловічих хорів та вокальних ансамблів, присвяченому 70-ій річниці створення УПА в с. Рожнів Косівського району.

Народний аматорський родинний колектив «Перелаз» БК с. Сопів та муніципальний оркестр народних інструментів «Гуцулія» виїжджали в Республіку Польща на VІІ музичний фестиваль народів Європи «Під спільним небом» в м. Ольштин.

Народна аматорська хорова капела «Жайвір» взяла участь у «Повстанській ватрі» в с. В. Березів Косівського району.

Відбулися міськрайонні урочистості до 70-ої річниці створення УПА за участю аматорів району.

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль БК с. Л. Хлібичин взяв участь в обласних святкуваннях 70-ої річниці УПА.

Відбувся півфінал І відкритого обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад».

Відкрито клуб с. Лісна Слобідка.

ЛИСТОПАД. Відбулося міськрайонне святкування 94-ої річниці проголошення ЗУНР за участю народного аматорського чоловічого вокального ансамблю БК с.Л.Хлібичин.

     Проведено історичні години, години пам’яті, тематичні вечори до Дня державності на західноукраїнських землях «У подвигах зродилась Україна».

      Відбулися міськрайонні урочистості та святковий концерт до Дня працівника соціальної сфери за участю аматорів району.

     З концертною програмою в геріатричному  будинку м. Коломия виступив народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Прут» НД с. Кийданці.

Проведено літературні години, години інформації, дитячі ранки до Дня української писемності і мови.

Відбувся фінал обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад». В Гала-концерті конкурсу-фестивалю взяли участь: соліст О. Матіос (с. Л. Слобідка), який виборов  найвищу нагороду – «Талант Прикарпаття», Ж. Романюк (с. Голосків) – І місце, народний аматорський хореографічний колектив «Прикарпаття» БК с. В. Кам’янка –  ІІ місце.

     Відбулися міськрайонні урочистості та святковий концерт до Дня працівників сільського господарства за участю аматорів району.

Відбувся семінар в обласному ляльковому театрі ім. М. Підгірянки за участю народного аматорського драматичного колективу «Горно» клубу с. Угорники.

В обласних урочистостях та святковому концерті до Дня працівників сільського господарства взяв участь народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Наспів» НД с. Мишин       

      Проведено години пам’яті, години скорботи до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в Україні.

Підтвердили звання «народний» аматорський хоровий колектив «Родимий край» БК с.Сопів та аматорський танцювальний колектив «Гомін Карпат» НД с. Н. Вербіж

95 працівників клубних закладів району пройшли курси підвищення кваліфікації.

ГРУДЕНЬ. Проведено години інформації «Як боротися за життя» (до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом).                                                    

     Аматори сіл Спас Долішнє, Ценява виступили з концертною програмою, присвяченою Міжнародному дню інвалідів в територіальному центрі с.Ковалівка та геріатричному  будинку с. Коршів.

      Відбулися відбіркові етапи районного конкурсу обрядів різдвяно-новорічного циклу на базі закладів культури сіл, селищ Отинія, Л. Хлібичин, В.Вербіж, Матеївці, П’ядики.

Відбувся вечір-спомин про народного артиста України Петра Терпелюка.

Відбулися святкування Дня працівників місцевого самоврядування в готельно-ресторанному комплексі «Вербіж».

       Відбулися години народознавства «Андріївські вечорниці».

       Відбулися благодійні концерти «Святий Миколай до нас поспішає» за участю аматорів НД с. Н.Вербіж в будинку-інтернаті м. Коломиї, школах-інтернатах смт.Гвіздець та смт. Печеніжин.

        Відбулися свята, дитячі ранки до Дня святого Миколая «Забілів снігами гай – іде святий Миколай»

В обласному конкурсі різдвяної атрибутики Дідухів, Павуків та обрядів різдвяно-новорічного циклу Вертепів, Маланок взяв участь народний аматорський фольклорний колектив «Перевесло» НД с. Воскресинці.

Проведено історичні години, вечори пам’яті «Навіки з Україною в серці» (до 75-річчя В. Чорновола)

Відбулися новорічні розважальні програми, бал-маскаради.

В обласному конкурсі на кращий клубний заклад в сільській місцевості ІІІ місце посів Народний дім с. Воскресинці.

Впродовж 2012 року колективи виїжджали з обмінними концертами: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Наспів» НД с. Мишин виїжджав з концертною програмою в с. Стопчатів Косівського району; аматори с. Більшівці Галицького р-ну виступили з концертною програмою в БК с. Л. Хлібичин; аматори БК смт. Отинія виїжджали з концертною програмою в БК с. Залуква Галицького району; аматори БК с. Турка – в БК с. Росохач Городенківського району; аматори БК с. Л. Хлібичин – в БК смт. Більшівці Галицького р-ну; народний аматорський хоровий колектив «Калина»  БК с. Турка виїжджав з «Хресною дорогою» в Коломийську виправну колонію № 41; аматори БК с. Л. Хлібичин виїжджали з концертною програмою в клуб  с. Торговиця, с. Закрівці; з «Хресними дорогами» виїжджали: народний аматорський хоровий колектив «Калина» БК с. Турка – в БК с. Джурків, народний аматорський хоровий колектив НД с. Воскресинці – в БК с. Корнич, НД с.Королівка, клуб  с. Глибока; народний аматорський хоровий колектив БК с. Л. Хлібичин – в клуби сіл Жукотин, Коршів, Торговиця, Закрівці; народний аматорський хоровий колектив БК с. Ковалівка з духовною програмою виїжджав в НД  с.Спас Дол., клуб с. Кропивище; аматори клубу с. Загайпіль виступили з концертними програмами в клубі с. Кобилець та НД с. Назірна; аматори клубу с. Джурків виступили в клубі с.М.Кам’янка.

    Бібліотеки району впродовж 2012 року спрямовували свою роботу на відзначення знаменних і пам’ятних дат, ювілеїв письменників і поетів.

Історичні години, огляди літератури, бесіди присвячувалися 103-ій річниці С.Бандери, 120-ій річниці від дня народження Й. Сліпого, до Дня Соборності, до Дня пам`яті героїв Крут, 23-ій річниці виведення військ з Афганістану, 70-ій річниці з дня розстрілу в Бабиному Яру, до Дня соціальної справедливості, дня Чорнобильської трагедії, 195-ій річниці від дня народження М. Костомарова, до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, до 25-річчя організації ветеранів України,  до Дня Перемоги, до Міжнародного дня захисту дітей, 71-ій річниці початку Великої Вітчизняної війни, 16-ій річниці прийняття Конституції України, до Міжнародного дня людей похилого віку, до Дня працівників освіти, до Дня Державного Прапора, до Дня незалежності України, до 70-річчя  творення УПА, до Дня Збройних Сил України

Літературні години, години поезії, викладки тематичної літератури присвячувались до 130-річчя Івана Огієнка, до 200-ліття Є.Гребінки, до 74-ї річниці від дня народження В. Стуса, до 70-річчя з дня народження Романа Горака, до 56-ої річниці з дня народження Б. Томенчука, до 65-річчя Калини Ватаманюк, до 200-ліття від дня народження Є. Гребінки, до 98-ї річниці В. Ніньовського (Жукотин), до Міжнародного дня рідної мови, до 141-ї річниці від дня народження Л.Українки, до 198-ї річниці з дня народження Т. Шевченка, до 82-ї річниці Л. Костенко, до 130-річчя Х. Алчевської, до Всесвітнього дня поезії, до 170-річчя М. Лисенка, до 131-ї річниці з дня народження М. Підгірянки, до 140-річчя О. Новаківського, до 134-ї річниці Я.Пстрака, до 115-річчя Є.Маланюка, 105-ій річниці від дня народження Ірини Вільде, 155-ій річниці від дня народження А.Чайковського, до 129-ї річниці з дня народження Леся Гринюка (Воскресинці), 100 років від дня народження Михайла Стельмаха, 105-ій річниці від дня народження Романа Шухевича, до 105-ї річниці Олега Ольжича, до 55-річчя Ярослава Ткачівського, до 74-річчя від дня народження Тараса Мельничука, до 156-річчя з дня народження Івана Франка, до 27-ої річниці з дня смерті Василя Стуса, до 28-ої річниці з дня смерті Йосифа Сліпого, 140-річчю з дня народження Соломії Крушельницької, до 146-ої річниці від дня народження Михайла Грушевського, до 340-річчя П.Орлика, до 105-ї річниці від дня народження І.Багряного, до 65-річчя О. Яхневич, до 140-річчя Б.Лепкого, до 100-річчя А.Малишка, до 124- річчя С. Вінценза, до 290-річчя Г.Сковороди, до 135-річчя від дня народження Г.Хоткевича.

Відбулись презентації: книги В. Стефака «По той бік ночі»,  книги «Приятель жовніра»  О. Якуб’як, книги Марії Ступарик «Лист у майбутнє» (М. Ключів). В ЦРБ відбулася зустріч з творчістю Івана Війтенка «Душі своєї відкриваю храм»

В ЦРБ відбулись:  акція «Добром забуте серце обігрійте»; відвідини ветеранів та читачів похилого віку на дому (до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана), підведення підсумків районного конкурсу «Краща сільська бібліотека 2012 року».

Велику увагу приділяли вивченню традицій, обрядів і звичаїв рідного народу через проведення годин народознавства, годин духовності. Були проведені поетичні години до Міжнародного дня рідної мови, до Всесвітнього дня поезії, години-роздуми до Всесвітнього дня здоров’я, години екології до Всесвітнього дня Землі, до Року екології,  дитячі ранки до Дня Матері, заходи присвячені Дню Європи, Міжнародному дню сім’ї, свята Івана Купала, Петра і Павла, до Дня українського козацтва, до Міжнародного дня музики, до Дня української писемності та мови, до Всесвітнього дня дитини.

В обласному конкурсі-презентації «Творчі таланти бібліотекарів Івано-Франківщини» в номінації «Бібліокутюр’є» І місце виборола бібліотекар відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Марія Стражник.

В обласному конкурсі «Краща сільська бібліотека 2012 року» ІІІ місце виборола бібліотека с. Замулинці (бібліотекар – Л. Костюк).

В бібліотеки-філії за звітний період надійшло 10 781 примірників книг на суму 194 360,21 грн. і зроблено передплату періодичних видань на 2013 рік на загальну суму 35 090,69 грн. (кількість назв – 81).

Впродовж 2012 року діє 6 шкіл естетичного виховання з контингентом 530 учнів на державній формі замовлення, 196 дітей – навчаються на госпрозрахункових засадах.

Навчально-виховний процес в школах естетичного виховання проводився згідно навчальних планів.

25 квітня в м. Івано-Франківськ відбувся конкурс виконавської майстерності з класу цимбал за участю учнів ПСМНЗ: Юрій Майданський (І місце), Ярослав Сметанюк (ІІ), Іван Шепетюк (ІІІ) Печеніжинська ДМШ, Андрій Ковцуняк (ІІ) Турківська ДМШ, Іван Стовп’юк (ІІІ) Нижньовербізька ДШМ.

  Матеріально-технічна  база.

Впродовж  2012 року:

–         перекрито дах клубу та бібліотеки  с. Загайпіль (99,0 тис. грн.);

–         перекрито дах, встановлено ринви, замінено віконні блоки (8 шт.) в клубі та бібліотеці  с. Ворона (104,1 тис. грн.);

–         відкрито збудований (методом народної будови) Народний дім с. Малий Гвіздець (429,9 тис. грн.);

–         проведено ремонт фасаду ДШМ с. Нижній Вербіж (170,0 тис. грн.);

–         ведуться роботи по ремонту глядацького залу БК с. Ст. Гвіздець (40,7 тис. грн.);

–         замінено вікна, двері на енергозберігаючі, проведено роботи по ремонту та фарбуванню даху та глядацького залу, відремонтовано фасад (сайдингом) в НД та бібліотеці  с. Пилипи (61 тис. грн.);

–         перекрито дах клубу с. Іванівці (придбання металопрофілю – 30,0 тис. грн.);

–         перекрито дах БК с. Раківчик (229,0 тис. грн.);

–         перекрито дах, підсилено фундамент, обшито фасад фальшбрусом НД             с. Спас Гор. (118,0 тис. грн.);

–         замінено вікна та двері, перекрито дах НД і бібліотеці с. Мишин (50,3 тис. грн.);

–         ведуться роботи по перекриттю даху БК с. В. Кам’янка (106,0 тис. грн.);

–         замінено вікна в БК с. Корнич (84,3 тис. грн.);

–         замінено двері, сантехніку, зроблено ремонт стін, закуплено плитку в БК та бібліотеки смт. Отинія (150,0 тис. грн. з фонду розвитку);

–         проведено ремонт глядацького залу, частково замінено вікна та двері в клубі с.Годи-Добровідка (15,87 тис. грн.)

–         замінено підлогу в НД с. Малий  Ключів (7,8 тис. грн.);

–         розпочато ремонт фасаду, замінено двері (4 шт.) НД с. Залуччя (22,6 тис. грн.);

–         замінено двері в бібліотеці с. Молодилів (1,8 тис. грн.);

–         замінено підлогу, побілено стіни в глядацькому залі, замінено вікна в клубі   с.Остапківці (39,9 тис. грн.);

–         відремонтовано фойє, замінено вікна та двері БК с. Ценява (20,25 тис. грн.);

–         проведено ремонт глядацького залу НД с. Назірна (6,0 тис. грн.);

–         замінено вікна, двері, відремонтовано 3 пічки; вдарено вагонку, залито стяжку та поставлено плитку в коридорі, проведено косметичний ремонт глядацького залу в НД с. Перерив (65 тис. грн.);

–         проведено ремонт підлоги, замінено підлогу сцени, ремонт стелі сцени, фарбування стелі глядацького залу, оббито вагонкою передник сцени, оббито фасад вагонкою, зроблено заїзд до клубу, замінено електропроводку, замінено світильники клубу і бібліотеки  с. Королівка (15,4 тис. грн.);

–         проведено поточний ремонт даху БК с. Княждвір (13,0 тис. грн.);

–         придбано будматеріали в клуб с. Угорники (1,84 тис. грн.); заплановано заміна вікон на суму 17 тис. грн.;

–         замінено віконні блоки (22 шт.), двері, зроблено відкоси, ремонт кабінетів в ДМШ смт. Отинія (57,8 тис. грн.);

–         залито стяжку в глядацькому залі, проведено поточний ремонт гардеробу клубу с. Мала Кам’янка (4,5 тис. грн.);

–         проведено ремонт приміщення, встановлено віконні і дверні блоки, влаштовано систему опалення, закуплено крісла для глядацького залу та відкрито клуб с. Лісна Слобідка (100,8 тис. грн.);

–         проведено поточний ремонт гурткової кімнати (замінено проводку, вдарена вагонка) в клубі с. Глибока (5 тис. грн.);

–         зроблено поточний ремонт в гуртковій кімнаті, замінено проводку, світильники в фойє, двері в танцювальному залі БК с. П’ядики (6 тис. грн.);

–         проведено поточний ремонт системи водопостачання ДМШ смт. Печеніжин (3,9 тис. грн.);

–         замінено вхідні двері в клубі с. Грушів (9,7 тис. грн.);

–         придбано вугілля на суму 39,0 тис. грн. (10,0 тис. грн. – бібліотеки,  29,0 тис. грн. – ШМ смт. Гвіздець).

Всього на суму: 2 085,01 тис. грн.

 

В районі діє 15 кіноустановок, з них 13 – постійно діючих.

За 2012р. продемонстровано 282 кіносеанси, з них 217 – для дорослих, 65 – дитячих, які відвідало 4 858 глядачів (3 224 – дорослих, 1 634 – дітей), касовий збір становить 14 064 грн. (10 220 – з дорослих, 3 844 – з дитячих).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *