Зустріч з поетесою, талановитим педагогом Анелею Ремшою

     3 листопада в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч із надзвичайно цікавою і багатогранною поетесою Анелею Ремшою.

  Анеля Ремша – сумлінний, здібний, талановитий педагог. Вона багато років навчає дітей української мови і літератури, підходить до свого покликання творчо, піднесено. Досвід її у пошані і сама вона не цурається рідного слова. Анеля Ремша має своє коло тем. Це – барви осені, закоханість у квіткову стихію, втрачені, але не забуті почуття, бажання зіллятися з довколишнім світом, знайти у ньому своє доповнення, продовження, заспокоєння. Треба мати насправді ліричну душу , щоб почути в сірій буденщині мелодію вальсу не просто як мелодію, а музику природи, яка може викликати фантазію на тему осінньої гармонії.

   На захід були запрошені Володимир Франкевич поет, лауреат  літературної премії імені Тараса Мельничука ,Михайло Слободян поет, викладач, Ярослав Руданець поет, лауреат літературно-мистецької премії ім. Марка Черемшини, а також викладачі і студенти Коломийського економіко – правового коледжу.

   Всі бажаючі могли переглянути книжкову виставку на якій були представлені книги, твори та публікації про творчість поетеси.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *