Зустріч із учасниками боїв за Дебальцево

    З нагоди 5-ої річниці виведення сил АТО з Дебальцевого 18 лютого 2020 року в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч із воїнами АТО, учасниками боїв за Дебальцево під назвою “У їхніх серцях живе Україна”.

      Бої в Дебальцевому, які точилися з 18 січня по 18 лютого 2015 року, стали однією з ключових подій у протистоянні на Донбасі. У ньому взяли участь тисячі бійців та сотні одиниць техніки й артилерії з обох сторін, загинуло понад 180 українських військовослужбовців.
  Ведуча Оксана Томич-Геник ознайомила гостей заходу – студентів педагогічного коледжу з хронологією подій, акцентувала увагу на знакових для України датах та наслідках.
Спільну молитву за полеглих в боях за Дебальцеве та всіх  захисників України виголосив благочинний Коломийського міського благочиння митрофорний протоієрей Василій Мізюк.
    Ділилися пережитими спогадами про війну: голова громадського об’єднання учасників АТО Володимир Кобилецький, ветерани АТО Микола Капланчук, Олександр Фреюк, Олег Кіращук, Василь Вишиванюк, Сергій Бойко, Сергій Резнік.
     Тематичні пісні прозвучали у виконанні соліста вокальної студії «Зорепад» Валентина Іванюка та вокального тріо Будинку культури с. Раківчик у складі Світлани Дубинської, Вікторії Феркаляк та Ярини Феркаляк. Вірші читала Ганна Біленчук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *