Знаменна подія для Косова: відкриття і освячення пам’ятника Патріарху Володимиру (Романюку)

     22 вересня 2017 року у місті Косові відбулися урочистості з нагоди відкриття та освячення пам’ятника Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Володимиру (Романюку) (1925-1995).

   Ця подія стала можливою завдяки ініціативі та зусиллям керуючого Коломийською єпархією УПЦ КП, єпископа Коломийського і Косівського Юліана (Гатали)  та людям, які відгукнулися і підтримали ідею створення пам’ятного скульптурного зображення.

   Патріарх Володимир – видатний релігійний діяч сучасності, один із засновників незалежної Православної Церкви в Україні, богослов, дисидент та великий український патріот, який за свої переконання багато років провів у радянських таборах.

  Після освячення пам’ятника та Заупокійної Панахиди,  Владика Юліан виголосив слово про Патріарха Володимира, подякував всім та нагородив церковними нагородами людей, які найбільше долучилися до справи спорудження пам’ятника.

 Під час відкриття пам’ятника, присутні мали можливість почути різноманітні музичні та пісенні твори присвячені Патріарху, темі патріотизму та духовності.

 Серед високоповажних гостей на урочистостях були: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор  Пасічняк та начальник управління культури, національностей та релігій Володимир Федорак.

 Детальніша інформація на сайті Коломийської єпархії УПЦ КП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *