Захід з умовно засудженими в Коломийській ЦРБ.

f872cef1b6c1

Ти автор і творець власної “Книги життя”

У Коломийській центральній районній бібліотеці 17 вересня відбувся відеолекторій з особами молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі «Ти автор і творець власної «Книги життя»

Бібліотекарі вважають, що кожна людина може потрапити в складну життєву ситуацію, але щасливий той, у кого є сім’я і багато друзів, та буває й так, коли потрібна порада чи допомога, а близької людини поряд немає. Саме тому Коломийська центральна районна бібліотека запросила 20 осіб молодіжного віку, які засуджені до покарань не пов’язані з позбавленням волі, щоб стати для них тією людиною, а вірніше тією установою куди вони могли б прийти за порадою, за допомогою, або просто поспілкуватися”.
На заході були створені сектори: інформаційно-довідковий, правовий, соціальний та сектор досліджень. У секторах учасники заходу отримали консультації щодо здобуття освіти, працевлаштування, прав людини, здорового способу життя. До спілкування були запрошені фахівці: старший інспектор Коломийського районного підрозділу КВІ Надія Мочернюк, інспектор Коломийського міського підрозділу КВІ Юрій Бойцан, начальник відділу соціальної роботи Коломийського РЦССДСМ Ірина Титик, завідуючий наркологічним відділом Коломийської ЦРЛ Зіновій Андрійчук, начальник відділу активної підтримки безробітних Коломийського міськрайонного центру зайнятості Олександра Бабій, юрист Коломийської районної державної адміністрації Михайло Івашків, регіональний представник програми “Бібліоміст” Богдан Микицей.
Окрім цього, учасникам заходу було запропоновано відвідати інтернет-центр бібліотеки, де вони зможуть у соціальних мережах поспілкуватися з рідними та друзями безкоштовно, завдяки участі бібліотеки у проекті програми «Бібліоміст».
Також під час зустрічі медіа-партнери ТРК «НТК» представили відеосюжет про людей, які, опинившись у  складних життєвих ситуаціях,  не втрачають віри, надії та змінюють своє життя на краще.
Сподіваємось, що корисна інформація, здобута під час відеолекторію, а також позитивні приклади допомогли молодим особам, які похитнулись у житті, стати на вірний шлях.

9c0695253321 1a0ea871470d 2e4d315e7952 b6e9d53d0290 - Копія cf4aa67f611a f9c39576afb5 cf4aa67f611a - Копія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *