.. з дарунками до бібліотек

Бібліотека – це досвід людства. Без минулих надбань у галузі науки, техніки і культури неможливо повноцінно розвиватись. Ніщо і ніколи не замінить книгу, бо це виховання, знання й задоволення одночасно. Потреба новітніх технологій сьогодні неабияк потрібна, особливо у бібілотеках. Сучасний світ вимагає сучасних підходів. Бібліотека  не виняток, звісно, книга важливіша, але без інтернету вже теж не обійтись.

7 серпня 2015 року голова Коломийської державної районної адміністрації Любомир Глушков та голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, начальник відділу культури Коломийської районної державної адміністрації Людмила Федор, директор Коломийської централізованої бібліотечної системи відділу культури районної державної адміністрації Орися Бирчак відвідали бібліотеку с. Воскресинці.

Голова Коломийської районної державної адміністрації та голова Коломийської районної ради  подарували для читачів бібліотеки ноутбук. Такі цінні та необхідні подарунки отримають також користувачі бібліотек сіл Велика Кам’янка, Остапківці та Ворона.

Очільник району Любомир Глушков зазначив, що в наш час склалася така ситуація, коли інформація оновлюється набагато швидше, ніж оновлюється бібліотечний фонд. Наявність ноутбука не тільки полегшить роботу  працівників бібліотеки, а й неабияк допоможе учням,студентам, жителям села швидше знайти актуальну для них інформацію.

Директор Коломийської централізованої бібліотечної системи відділу культури районної державної адміністрації Орися Бирчак подякувала керівникам району за підтримку та вагомий вклад у впровадження новітніх технологій в бібліотеках району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *