XIII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно»

     З 19 по 30 липня в українському дитячому центрі «Молода гвардія» м. Одеса проходив XIII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно». З 20 липня по 26 липня тривали конкурсні дні фестивалю. Цього року  у конкурсі-фестивалі взяли участь понад 580 учасників, представників образотворчого мистецтва, ансамблів танцю, шоу-гуртів, студій естрадної пісні, вокальних ансамблів, музичних шкіл, спеціалізованих шкіл та навчально-виховних комплексів для дітей з інвалідністю, центрів дитячої та юнацької творчості, шкіл мистецтв, філармоній, арт-студій з різних куточків України.

    Коломийщину на  фестивалі представляв народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» Будинку культури с. Лісний Хлібичин під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана П’ятничука. У конкурсному змаганні юні сопілкарі з Лісного Хлібичина здобули І місце у номінації «Гра на музичних інструментах».
     ХІІІ міжнародний конкурс-фестиваль «Усі ми діти твої, Україно!» став великою мистецькою подією, справжнім святом таланту і краси, дружби і співтворчості дітей та дорослих, виявом патріотизму і щирої любові до рідної землі – України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *