Виставка «Спадкоємність» присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кахнікевича та 70-ти річчю Надії Кахнікевич- Никорович та його родини

   18 травня 2017 року в Україні і світі відзначають Міжнародний день музеїв. Саме цього дня в Коломийському музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського  відбулася виставка присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кахнікевича та 70-ти річчю Надії Кахнікевич-Никорович  та його родини під назвою «Спадкоємність».  На виставці були представлені керамічні вироби авторства  Василя Кахнікевича, Марії Кахнікевич, Надії Никорович, Сергія Никоровича, Віктора  Мельничука, а також живопис Лесі Крачковської.

   Крім цього на відкритті виставки можна було побачити гончарний круг, макет печі, а стіни прикрашали банери з фотографіями родини та процесу виконання кераміки. Особливу атмосферу виставки створила музика в виконанні муніципального оркестру народних інструментів «Трембіта».

  Щирі вітання митцям з приводу відкриття виставки висловили генеральний директор музею Ярослава Ткачук,  начальник міського відділу культури Уляна Мадрусяк, Олександра Базюк, за підтримки якої відбулася виставка, Петро Цібій методист центру культурно-освітньої роботи і народної творчості за дорученням  начальника відділу райдержадміністрації Людмили Федор, а також колеги, друзі та шанувальники творчості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *