Відкриття виставки юних художників Івана Микитина та Мирослава Бобоша «Натхнення»

17 травня в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки в рамках проекту «Молоді таланти Коломийщини», відбулось відкриття виставки юних художників Івана Микитина та Мирослава Бобоша під назвою «Натхнення».
Іван Микитин народився в Надвірнянському районі, змалечку проявився талант до малювання , потім все більше і більше хлопця цікавило мистецтво, вчився в Надвірнянській дитячій художній школі. Зараз навчається в Коломийському педагогічному коледжі Івано-Франківської обласної ради на образотворчому мистецтві.
Мирослав Бобош народився в Долинському районі. Малювати почав з дитинства, вчився в Долинській дитячій художній школі, після закінчення поступив в Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради на образотворче мистецтво де і зараз навчається.
Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Цей неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. Своїми роботами художники передають душевні переживання, красу навколишнього світу, намагаються донести до людей свої ідеї.
На відкритті виставки були присутні студенти відділу «Образотворчого мистецтва» Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради, батьки та друзі.
З вітальними словами до юних художників виступили: Ковтун Валерій Іванович – директор Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради, Білоус Михайло Миколайович – завідуючий відділенням образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради , Салій Олександра Василівна – класний керівник, вчитель в Коломийському педагогічному коледжі Івано-Франківської обласної ради, Тарновецька Наталія Василівна – директор Коломийської центральної районної бібліотеки.
Прозвучав музичний подарунок від Джульєти Михайлюк і Аліни Василинчук, учениць Коломийської дитячої музичної школі №1 імені композитора Анатолія Кос-Анатольського.
Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку картин «Натхнення», що знаходиться в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки і діятиме до 23 травня 2018 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *