Відкриття виставки картин Романа Остащука

      

       6 березня 2018 року  в читальному залі Коломийської  центральної  районної  бібліотеки  в рамках проекту «Молоді таланти Коломийщини» відбулось відкриття виставки картин  Романа Остащука.

        Хтось творить красу словом чи звуком, а хтось – кольорами. Радість, яку дають нам картини – це радість участі разом з художником в тому процесі пізнання світу, який ми називаємо мистецтвом.

       Роман Остащук народився і проживає в мальовничому селі Кобилець. Малювати почав змалечку. Спочатку в школі, а потім свій талант почав проявляти в Гвіздецькій школі мистецтв. Зараз навчається в Коломийському педагогічному коледжі Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника на відділі “Образотворче мистецтво”.

     Роман не тільки прагне розвивати свій талант живописця, але має неабияке бажання передати свої вміння іншим, навчити їх бачити все у взаємозв’язку. Хлопець завжди тягнувся  до краси рідної природи, що не тільки приносила митцю естетичне задоволення, але й збагачувала уяву та надихала на створення нових картин.  Роман розповів всім присутнім про свій творчий шлях у світ образотворчого мистецтва, про те як він поступово навчився розуміти навколишню красу і цінувати її по-справжньому.

      Щирі слова підтримки на адресу молодого художника  прозвучали від завідуючого відділенням образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Михайла Білоуса, викладача Коломийської художньої школи Ольги Гереджук, викладача  Гвіздецької школи мистецтв Світлани Деделюк, члена Національної спілки журналістів України Ольги Гаврилюк,  скульптора, поета, члена Спілки художників України Василя Андрушка, вчителя Загайпільської  школи Світлани Шелеп,  вчителя образотворчого мистецтва Світлани Надурак.

      Маємо сподівання, що подібні заходи стануть добрим поштовхом для розвитку талантів нашого  краю. Адже, в нашій молоді наше майбутнє!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *