Відкриття виставки картин Андрія Богдана “Веселкові барви”

     19 квітня  2018 року  в читальному залі Коломийської  центральної  районної  бібліотеки в рамках проекту «Молоді таланти Коломийщини» відбулось відкриття виставки картин  Андрія Богдана «Веселкові барви».

       Юний художник народився в мальовничому селі Росохач, що на Городенківщині. Малювати почав ще змалечку. Зараз Андрій навчається в Гвіздецькій школі мистецтв, де зарекомендував себе, як надзвичайно талановитий, старанний та організований учень, який щиро захоплюється кращими зразками мистецтва. Особливо подобається юному мистцеві творчість знаного українського художника, мистецтвознавця, уродженця Коломийщини, а саме селища Гвіздець Ярослава Пстрака, адже найбільше захоплює Андрія малювати пейзажі.
      Андрій Богдан є  активним учасником шкільних, районних та обласних виставок, конкурсів та пленерів, дипломантом виставки «Мистецькі кола Коломиї: 2016», який відбувався у виставковій залі картинної галереї  Спілки художників «Коло-Ми-я».
      На відкритті виставки були присутні студенти відділу «Образотворчого мистецтва» Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, вчителі та учні Гвіздецької школи мистецтв, батьки та друзі.
     Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку картин «Веселкові барви», що експонуватиметься в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки до 24 квітня 2018 року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *