VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав»

      12-13 жовтня 2019 року в м. Івано-Франківськ відбувся VI Міжнародний фольклорний фестиваль етнографічних регіонів України «Родослав», присвячений 100-річчю Соборності України та Дню захисника України. Фестиваль етнографічних регіонів України є традиційним і проводиться раз у два роки обласною державною адміністрацією, обласною радою, управлінням культури, національностей та релігій ОДА, Івано-Франківською міською радою за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

        Метою заходу є відродження та збереження традицій і обрядів, що побутували у гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян, буковинців, волинян, подолян, поліщуків, слобожанців, кубанських козаків, виявлення спільних джерел їх виникнення і розвитку, сприяння успішного втілення в життя народної творчості та популяризація її шляхом ознайомлення з творчими колективами, окремими виконавцями та майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

      Коломийський район на фестивалі достойно презентували народний аматорський хореографічний колектив “Тайстра” клубу с. Ворона (керівник Світлана Кобилянська) та народний аматорський ансамбль “Сопілкарі” Будинку культури с. Лісний Хлібичин (керівник заслужений працівник культури України Іван П’ятничук).

              Також в рамках фестивалю в Будинок культури с. Раківчик з концертною програмою завітав ансамбль пісні і танцю “Карпати” Гжешівського міського центру культури Республіки Польща.

Концертна програма ансамблю пісні і танцю «Карпати» Гжешівського міського центру культури

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *