Вечір пам’яті “Герої не вмирають” у будинку культури селища Печеніжин

У будинку культури селища Печеніжин заледве вміщались всі, хто хотів  побувати на вечорі пам’яті «Герої не вмирають», який ініційовано громадським об’єднанням «Коломийської спілки часників АТО»  та проводиться відділом культури Коломийської райдержадміністрації. До закладу культури були запрошені воїни АТО, родини захисників, жителі сіл об’єднаної Печеніжинської громади. Щирі сльози жалю і співчуття блистіли на очах, коли  на слайдах змінювали одна одну фото полеглих коломийців – героїв Небесної Сотні,  воїнів АТО, а ведуча коротко розповідала про їх життя: у суботу поховали 21-го – коломиянина Михайла Лукащука. Пам’яті загиблих було присвячено «Реквієм» у виконанні хорового колективу Печеніжинської музичної школи, керівник Марія Маївська, пісню «Сотні прізвищ» у виконанні вокального ансамблю дівчат «Горяночка», соліст і керівник Марія Явдошняк. Доброволець АТО Михайло Голіней та голова громадського об’єднання Володимир Кобилецький читали  авторські вірші. Читці Ганна Косюк, Ганна Варцаб’юк, Ольга Лавріненко зворушливо читали тематичні вірші Надії Кметюк, сестри загиблого воїна Марії Козолій.

Поіменно було названо кожного із 71 жителів об’єднаної громади, хто захищав і захищає мир на Сході України. Присутнім воїнам школярі вручили сувеніри, зроблені своїми руками, працівники культури – квіти і музичний подарунок – пісню. Звернувся до присутніх голова об’єднаної громади Ігор Довірак.
Щирими оплесками глядачі вітали виступ колективів Печеніжинської ЗОШ І-ІІІ ст.: хору під керівництвом Олени Федоришин та танцювального колективу, керівник Леся Кандюк.
Заходи покликані об’єднати воїнів у спілку, не дати пити у забуття жодному із наших земляків, хто поклав життя на жертовник незалежності і миру у нашій державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *