В Коломиї відбувся благодійний мистецький аукціон на підтримку воїнів АТО

24 вересня 2015 року біля Музею писанкового розпису («Писанка») відбувся благодійний мистецький аукціон на підтримку воїнів АТО .

Герої творять дійсність, вони формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоби осягнути свою мету, щоб здійснити свою мрію та сподівання на краще життя. І саме в підтримку цих героїв, воїнів АТО наших краян з ініціативи Коломийського педагогічного коледжу та за підтримки МПК «Народний дім», благодійного фонду «Ми допоможемо» провелася  ярмарка-аукціон мистецьких робіт. За сприяння голови спілки Воїнів АТО району Володимира Кобилецького та командира «Чорної Сотні»Івана Григорова

В якості лотів на аукціоні були  використані роботи студентів педагогічного коледжу та митців Коломиї. Митці віддавали  те, що в них насправді є найкраще. І це зворушує. Коли ми кажемо, що українці не такі вже й хороші, то це неправда. Громада міста і району ще раз засвідчує, що небайдужа до проблем воїнів АТО. Активну участь в аукціоні взяли голова Коломийської районної адміністрації Любомир Глушков, заступник Коломийського міського голови Ігор Граділь, начальник відділу культури Коломийської РДА Людмила Федор, радник голови Коломийської РДА Роман Бортейчук, інтелігенція Коломийщини, жителі міста та студенти.

Торги проходили досить динамічно і дійсно відчувалося, що йшла конкурентна боротьба, щоб викупити той чи інший лот.

Загалом на аукціоні виторгували – 9000 грн. Найдорожчий лот коштував 2700 гривень. Зібрані кошти розділи та в присутності коломиян і членів комісії, яку очолював Василій Глаголюк  вручили  героям, нашим краянам трьом воїнам АТО:  Гуцуляку Василю з с. Турка, Піварчуку Володимиру з м. Коломия та  Євчук Володимиру  жителю селища  Гвіздець. Впровадили  аукціон методист відділу культури відділу культури РДА Микола Кавацюк та заслужений художник України Мирослав Ясінський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *