Творчий звіт учнів та викладачів Гвіздецької школи мистецтв «З Україною в серці» з нагоди 45-річниці з дня заснування школи

 
     10 травня 2019 року відбувся творчий звіт учнів та викладачів Гвіздецької школи мистецтв «З Україною в серці» з нагоди 45-річниці з дня заснування школи. Розпочалося мистецьке дійство урочистою ходою в супроводі духового оркестру учні школи поклали квіти до меморіалу пам’яті «Братська могила», статуї Пресвятої Діви Марії.
       Молитовно благословив урочистості Преосвященний владика Василій Івасюк Коломийської Єпархії УГКЦ разом з духовенством. Також на святкування завітали високоповажні гості: депутат Верховної ради України Юрій Тимошенко, голова Коломийської райдержадміністрації, заслужений юрист України Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук начальник відділу культури райдержадміністрації, заслужений працівник культури Людмила Федор, які привітали та нагородили почесними грамотами учнів та викладачів школи. А далі відбулась цікава та змістовна концертна програма за участю учнівських колективів, викладачів та солістів школи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *