“Там, де живе рідна мова, живе український народ”

8 листопада в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулася літературно-музична композиція “Там, де живе рідна мова, живе український народ”, присвячена Дню української писемності та мови. Це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За християнським календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.
Без мови не може існувати народ, його культура. Слово в людському житті ставлять поряд із хлібом. Мова є одним із найдивовижніших скарбів, які людина створила за свою історію.
Розпочали захід отець Василь Бойчук УПЦ КП, отець Володимир Гуменюк УГКЦ, які провели паралелі відношення до слова і сьогодення. Учні Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст., мали можливість переглянути історію творення і нищення української мови у слайдах та зачитати вислови про мову.
Окрасою свята став виступ бандуристки Юліани Якименко і солістки Оксани Онофрійчук.
Також на заході були присутні вчителі української мови і літератури Євдокія Андрусяк та Галина Терефенко, вчитель мистецтва Наталія Ковальова Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст. Печеніженської ОТГ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *