Свято Розколяди в Ценяві

         10 січня 2019 в Будинку культури с. Ценява відбулося свято Розколяди. Вже доброю традицію стало запрошувати на це свято колядників з с. Городниця Городенківського району.

             Благословив захід настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Коломийської єпархії УГКЦ о. Юрій Савчук.
Впродовж дійства звучали колядки та щедрівки у виконанні хорового аматорського народного колективу «Дзвони Покуття» (керівник Олексій Білоус),  чоловічого ансамблю та гурту молодих хлопців «Обрій» Будинку культури с. Ценява. Також активну участь у святі взяли учні та педагогічний колектив Ценявської ЗОШ.
        Неймовірний подарунком для глядачів стало виконання колядок від жителів с. Городниця – сімейного дуету «Я+Ти» Андрія та Дарії Кучмей, а також виступи Зореслави Григорів з авторською колядкою «Різдвяна» та Юлії Мельник. Для гостей свята також були представлені театралізовані мистецькі дійства, а саме: міні-вертеп «Іроди» та «Коза» від дітей з с. Городниця Городенківського району, а також постановка «Меланки» за участю дітей с. Ценява.
        На завершення свята до всіх присутніх з привітальними словами звернулися: сільський голова с. Ценява Томенчук Б.Ю. та сільський голова с. Городниця Городенківського району Коломийчук Д.С. Всі учасники заходу отримали грамоти за активну участь у святі Розколяди.
        У глядацькому залі панувала тепла атмосфера, звучали щирі віншування, що подарували всім присутнім дух Різдва. Завершилося свято Розколяди спільною колядкою «Нова радість стала».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *