Святкові урочистості в Угорницькому чоловічому монастирі

   19 серпня 2018 року, у Спасо-Преображенському Угорницькому чоловічому монастирі відбулися святкові урочистості з нагоди престольного торжества, 1030-ої річниці Хрещення Руси-України та 15-ої річниці з часу відродження монашого життя в святій обителі.

   Архієрейську службу Божу, яка відбувалася у літньому Вівтарі, очолив Митрополит Галицький, Керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ, Кир Андрій (Абрамчук), у співслужінні Єпископа Коломийського, вікарія Івано-Франківської єпархії, намісника Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря Павла (Мисака), а також духовенства монастиря та священиків Івано-Франківської єпархії УАПЦ.
   Після Святої Літургії, Високопреосвященний Митрополит Андрій виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про Євангельську подію Преображення Господнього, розповів про історію обителі та важливість і значення Хрещення Руси-України.
   Також, духовенство і вірні піднесли свої молитви за душі спочилих героїв України та переможний мир в Україні, перед меморіальним памятником полеглим Героям за волю і незалежність України, воїнам АТО і Небесної Сотні з Івано-Франківської області.
 Святкові урочистості завершилися Хресною ходою до джерела “Дзвіньохи”. Там був звершений Чин малого освячення води та після прочитання молитов, відбулося освячення принесених плодів.
  Участь у святкових монастирських урочистостях взяла головний спеціаліст відділу культури Коломийської РДА Оксана Дмитрівна Сушириба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *