Світлої пам’яті Миколи Кавацюка…

     Працівники культури району глибоко сумують та щиро співчувають з приводу непоправної втрати – несподіваної смерті колеги Миколи Івановича Кавацюка.
      Сумна звістка приголомшила… на 42 році життя перестало битися серце доброго друга, інтелігентної чуйної людини, мрійника і поета, артиста Миколи Кавацюка. Більша половина життя його пройшла на сцені, весь життєвий шлях – як на долоні.

    Впродовж 1985-1994 років навчався в Мишинській ЗОШ І-ІІІ ст., яку закінчив з відзнакою. Після закінчення Коломийського індустріально-педагогічного технікуму, три роки працював вчителем фізичного виховання в Раківчицькій ЗОШ І-ІІІ ст.,  в цей же час заочно навчався на філософському факультеті Прикарпатського національного університету. З жовтня 2002 до квітня 2005 року працював педагогом-організатором та вчителем початкових класів Мишинської ЗОШ І-ІІ ст., потім ще рік роботи у Кийданецькій ЗОШ І-ІІ ст. З серпня 2006 розпочав роботу методистом центру культурно-освітньої роботи і народної творчості у відділі культури і туризму Коломийської райдержадміністрації. Уже за рік отримав ранг державного службовця на посаді провідного спеціаліста з питань туризму відділу культури. Активно проводив виїзні семінари з питань організації «зелених» садиб, до 2018 року був незмінним ведучим фестивалів і свят різних рівнів. Починаючи з 2003 року публікував авторські вірші та переклади у літературно-мистецькому альманасі «Джерельні дзвони», у місцевій пресі. Вів активну громадську роботу:  ініціював і провів низку благодійних концертів та акцій на підтримку хворих дітей, поранених бійців АТО, неодноразово виїжджав у рамках волонтерських програм безпосередньо до лінії розмежування. Загалом понад 12 років віддав роботі у відділі культури, встиг попрацювати актором драмтеатру. Мріяв про великі ролі і видання  книжки поезії…
      Жартувати і веселити людей було його захопленням: понад 20 років життя на сцені дарував усім добрий настрій. Неодноразово був лауреатом Міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів гумору.
       Користувався повагою, за всіх обставин любив жартувати, був позитивним, надійним другом. Таким він залишиться у нашій пам’яті назавжди…
       Світла  пам’ять про Миколу Кавацюка збережеться у серцях тих, хто його знав, любив та поважав на довгі роки. Сумуємо… пам’ятаємо… розділяємо горе з родиною і друзями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *