«Сурми покуття» розпочали мистецьку акцію “Подарунок рідному місту”

 
           12 травня 2019 року на площі перед музеєм “Писанка” відбулася традиційна мистецька акція “Подарунок рідному місту” за участю муніципального оркестру духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури Коломийської РДА, керівник Богдан Бокотько.

           Акція проходить з ініціативи голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова за підтримки народного депутата України Андрія Іванчука та благодійного фонду “Покуття” та проводиться з метою популяризації українського народного мистецтва.
      Цьогоріч  організатори акції започатковують публічне глядацьке голосування для визначення кращого мистецького колективу. Підсумки  рейтингу будуть оприлюднені в газеті “Дзеркало краю”, а переможець отримає заслужену нагороду.
       Просимо всіх шанувальників народної пісні, музики і танцю підтримати нашу мистецьку акцію та взяти активну участь у визначенні кращого мистецького колективу. Акція проходитиме кожної неділі в теплу пору року на площі перед Музеєм писанкового розпису за винятком жалобних неділь та часу  церковного посту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *