«Сьогодні славить вся Україна своїх захисників»

15 жовтня на площі перед будинком культури селища Отинія відбулася тематична година присвячена 75-й річниці створення УПА, Дню українського козацтва та Дню захисника України «Сьогодні славить вся Україна своїх захисників».
14 жовтня – одне з найбільших церковних свят року – свято Покрови Пресвятої Богородиці. І не тільки… 14 жовтня, згідно Указу Президента України в цей день ми відзначаємо День Захисника України, який співпадає з Днем Українського козацтва, Днем створення УПА. – 75-ти річчя якої відзначаємо цього року. Воно увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах історії… День Захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники. Сьогодні в кожному домі віддають шану і повагу тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю від ворога… І сьогодні наші діди та батьки можуть з гордістю сказати про те, що їх діти та онуки гідні достойного козацького роду, якому ніколи не буде переводу… Знову і знову подумки повертаємося до минулого. Без минулого немає майбутнього. Повертаємося не тільки тому, що пережите залишає невиправний слід у пам’яті, але і для того, щоб мати уроки на майбутнє…
На заході були присутні селищний голова Володимир Кінащук, отці Василь Мельничук та Василь Мороз, учасники АТО, а також громада селища.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *