«Соборна і єдина, як мати і дитина»

     З нагоди 100-річчя створення єдиної Соборної української держави в Отинії, в ліцеї енергетичних технологій проведено патріотичний захід «Соборна і єдина, як мати і дитина».

     100 років назад, 22 січня 1919 р. Україна пережила довгоочікуваний і радісний момент своєї історії. Саме цього дня об’єднались воєдино століттями відірвані одна від одної частини України ЗУНР і УНР в одну державу.
    До проведення свята долучились не тільки викладачі та учні ліцею, але і учасники художньої самодіяльності Отинійського Будинку культури, керівники установ та організацій селища. З історичною довідкою виступили Іван Адамчук та Денис Барчук.
      У вщент заповненому залі прозвучали пісні «Моя Україна», «За Україну з вогнем завзяття», «Боже, вислухай благання», танцювальні композиції – «Ой у лузі червона калина», «Гей там на горі січ іде», «Повіяв вітер степовий».
     Вірші читали Мирослава Барабаш, Марія Герега, Марія Досин. Завершальним акордом урочистого дійства було виконання пісні «Боже, Україну збережи».
     Директор ліцею Іванків Петро Степанович подякував всім учасникам виховного заходу, наголосивши, що  наша зустріч об’єднала усіх отинійців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *