“СНІД – подумай про майбутнє – обери життя”

1 грудня у масовій бібліотеці селища Гвіздець відбулася інформаційна година “СНІД – подумай про майбутнє – обери життя” та зустріч із лікарем-педіатром Гвіздецької амбулаторії Орнат Надією Василівною з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.
Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини)  і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.
З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що слугує справі зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу.
Лікар-педіатр розповіла присутнім про СНІД – особливо небезпечну  хворобу, яка несе смертельну загрозу людству, ознайомила з основними шляхи зараження ВІЛ-інфекцією. Учні  мали можливість  поспілкуватись із медичним працівником та отримати корисну для них інформацію.
А ми маємо пам’ятати: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *