Розколяда “З нами Бог” у смт. Отинія

    4 лютого 2018 року у Храмі Зіслання Святого Духа смт. Отинія відбувся традиційний фестиваль Розколяди, який уже другий рік проходить під назвою “З нами Бог”.

        Цьогорічна Розколяда зібрала на сцені багато колективів, серед яких як великі хори, так і малі ансамблі. Проте розпочалося дійство не з колядок, а з благословення та привітання пароха Храму, митрофорного протопресвітера Василія Мельничука, який у своєму вітальному слові подякував Богу за змогу ще один рік прославляти Новонародженого Христа. Свої враження від фестивалю висловив депутат обласної ради Олександр Левицький, крім того побажав присутнім не втрачати надії на краще, а навіть у важкий час війни прославляти Новонародженого Спасителя. На завершення усі колективи привітали селищний голова Володимир Кінащук та сільський голова с.Угорники Олег Савчук.

        Серед учасників фестивалю були колективи з Отинії та навколишніх сіл. Честь відкрити Розколяду випала наймолодшим учасникам – дитячому садочку “Веселка”, які представили глядачам чудове різдвяне дійство. Після їхніх привітань колядували учні Отинійської загальноосвітньої школи, народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Прикарпаття” Будинку культури смт. Отинія, колядники ліцею енергетичних технологій, молодіжний хор Храму Зіслання Святого Духа, хор викладачів та дітей Отинійської дитячої музичної школи, хор церкви Введення в Храм Пресвятої Богородиці, парафіяльний хор із с.Угорники, квінтет “Логос” клубу с. Угорники також народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Барви Прикарпаття» с.Старі Кривотули, а завершив концерт великий хор Храму Зіслання Святого Духа.

     У концертній програмі лунали як багатовідомі, так і майже невідомі колядки, щедрівки та віншування.

  Наприкінці, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук подякував виконавцям та гостям за спільну коляду та побажав усім Многая літа.
А опісля, всі колективи у зведеному хорі разом виконали фінальну древню Отинійську колядку “Вночи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *