Родинне свято колядок і щедрівок “Розвеселімся всі разом нині”

                                                                   Дивная новина, радіє вся Вкраїна,
                                                                   Зірка в небі сяє, і це кожен знає.
                                                                  Тож вклонімось нині – Ісусу-дитині,
                                                                   Від хати до хати йдем колядувати!
         Кожного разу, коли наближаються різдвяні свята, серця наповнюються великою радістю, передчуттям чогось хвилюючого та таємничого. 3 лютого 2019 року в Народному домі селища Гвіздець відбулося родинне свято колядок і щедрівок «Розвеселімся всі разом нині» за участю учнів, випусників та викладачів Гвіздецької школи мистецтв. На захід завітали почесні гості – начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації, заслужений працівник України Людмила Федор, секретар селищної ради Марія Борисевич, депутати районної та селищної рад. Благословили свято всечесні отці селища – отець Ярослав та отець Любомир.

          А далі на сцені прозвучали колядки та щедрівки у виконанні гуртів-колядників під керівництвом Людмили Мигало, Надії Григірчик, Любові Іванішин, Мирислави Палійчук, Марії Довганюк, Віталія Сімка, Степана Ботюка, Василя Вінтоняка та Лілії Фіцич, ансамблю скрипалів, дитячого колективу «Струмочок Покуття» (керівник Любов Іванішин), вокального ансамблю хлопчиків (керівник Людмила Мигало),  гурту колядників учнів відділу образотворчого мистецтва (керівники Світлана Деделюк та Надія Стефанюк), Христини та Оксани Настюк та сім’ї Козорізів. Також для гостей заходу було представлене театралізоване різдвяно-мистецьке дійство за участю вихованців школи мистецтв.
     Захід пройшов в родинній, теплій та затишній атмосфері, адже разом з учнями школи на сцену виходили колядувати їхні батьки, бабусі та дідусі. Завершилось свято спільною колядкою «Нова радість стала».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *