Робочий візит працівників органів місцевого самоврядування Канівського району на Коломийщину

         20 червня 2018 року в рамках програми співпраці та ознайомлення з досвідом роботи районних рад і тереторіальних громад України у Коломийський район для ознайомленням з досвідом роботи органів місцевого самоврядування західних областей України щодо виконання норм Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  завітала делегація з Канівської районної ради Черкаської області, що розпочала організовувати поїздки та ознайомнення з досвідом роботи інших областей України з 2003 року.

        Зустрічали високоповажних гостей очільники району: голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та голова Коломийської районної ради Роман Дячук. В невимушеній атмосфері керівники району, голови П’ядицької та Печеніжинської ОТГ, а також делегація з Канева обговорювали питання розвитку та проблем громад в умовах децентралізації.
       З нагоди приїзду делегації з Канівського району в залі засідань Коломийської районної державної адміністрації відбувся концерт за участю родинного ансамблю троїстих музик родини Могильняків, народного аматорського вокального жіночого ансамблю «Яворина» Будинку культури с. Раківчик (керівник – Світлана Дубинська) та сміхованця Миколи Кавацюка. Наші гості відвідали Коломийську центральну районну лікарню, що справила величезне враження та були приємно вражені рівнем обслуговування населення та технічним забезпеченням, адже не кожна, навіть обласна клініка, може похвалитися такими здобутками. Приємні і незабутні враження залишилися у серці кожного від відвідин Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського та одного з найбільш пам’ятних місць міста Коломиї – Музею писанкового розпису.
     Ненаграні емоції, ще довго будуть відлунювати у серці кожного, хто цієї днини побував у нас, а керівники Коломийського району сподіваються на подальшу співпрацю та неодноразові проекти, які будуть мати на меті обмін досвідом роботи, з метою вирішення проблем місцевого самоврядування та покращення життєдіяльності районів, а також співробітництва в галузі культури, освіти та інших сферах соціально-культурного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *