Районний огляд-конкурс читців, присвячений 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

       26 лютого 2020 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся XVІ відбірковий районний огляд-конкурс читців, присвячений 206-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
        Районний конкурс проводиться щорічно з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

  Конкурс оцінювало високоповажне журі:
Голова журі:
  •  начальник відділу культури, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Людмила Федор.
Члени журі:
  • актриса Коломийського академічного обласного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича Галина Угорська-Геник; 
  • завідуюча центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Любов Дутчак;
  • директор Центральної бібліотечної системи Наталія Тарновецька;
  • режисер центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації, заслужена артистка України Алла Кобилянська.
У конкурсній програмі взяли участь 29 читців. Одноголосним рішенням журі визначило переможців:
ГРАН-ПРІ – Оксана Олійник  читець клубу с. Угорники
І місце – Надія Бірчак  читець центру КОР і НТ
ІІ місце – Надія Головчук читець клубу  с. Торговиця
ІІ місце – Яна Москалюк читець Будинку культури с. Старий Гвіздець
ІІІ місце – Анатолій Глушкевич читець клубу с. Грабич
ІІІ місце – Лілія Будюкова читець клубу с. Лісна Слобідка
ІІІ місце – Анна Гуцуляк читець клубу с. Грушів
  За артистичність, сценічний образ журі відзначило читців клубу с. Ворона Софію Щербій та клубу с. Скопівка Марину Бендасюк. Всі учасники конкурсу отримали дипломи за участь та буклети на згадку.
  Переможці конкурсу Оксана Олійник читець клубу с. Угорники та Надія Бірчак читець центру культурно-освітньої роботи і народної творчості візьмуть участь в обласному конкурсі читців, присвяченому 206-річниці з дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 7 березня 2020 року в обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття в м. Івано-Франківськ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *