Районний конкурс виконавської майстерності серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району, присвячений 175-й річниці з дня народження Миколи Лисенка

   

15 березня 2017 року в МПК «Народний дім» м. Коломия відбувся районний конкурс виконавської майстерності серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів району,присвячений 175-й річниці з дня народження Миколи Лисенка.

      Районний конкурс виконавської майстерності проводиться з метою  виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності учнів, популяризації духовної скарбниці світової культури та музичного мистецтва України.

 В конкурсній програмі взяли участь 50 учнів початкових спеціалізованих  мистецьких навчальних закладів району – Отинійської дитячої музичної школи, Турківської дитячої музичної школи, Коршівської дитячої музичної школи, Гвіздецької школи мистецтв, Нижньовербізької дитячої школи мистецтв. Учні показували свою майстерність в грі на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, бандурі, цимбалах, трубі, кларнеті, саксофоні. Згідно вимог конкурсанти змагалися в трьох вікових групах – старшій, середній та молодшій.

   Конкурс оцінювало журі:

 Голова журі: Людмила Федор – начальник відділу культури

                        Коломийської райдержадміністрації.

Секретар журі: Любов Дутчак – завідуюча центру культурно-освітньої

                     роботи і народної творчості відділу культури Коломийської РДА.

 Члени журі: Алла Кобилянська – заслужена артистка України, режисер

                                  відділу культури Коломийської РДА;

 

Оксана Грабвикладач Івано-Франківського музичного

 училища імені Дениса Січинського;

 Сергій Квятковський – викладач Івано-Франківського музичного

училища імені Дениса Січинського;

 

 Оксана Суширибаголовний спеціаліст відділу культури

 Коломийської РДА

   За підсумками конкурсної програми переможцями стали:

 

Фортепіано

   Молодша група

 

 І місце – Гелетюк Софія, учениця 4 класу Коршівської дитячої музичної

                 школи ( клас      викладача Вікторії Онуфрієнко);

 ІІІ місце – Гонташ Мар’ яна, учениця 4 класу Турківської дитячої музичної

                  школи ( клас    викладача Світлани Проломової);

                   Басараб Ольга, учениця 1 класу Гвіздецької школи мистецтв (клас

                   викладача Людмили Пичків);

                   Мельник Юліана, учениця 5 класу Отинійської дитячої музичної

                   школи (клас     викладача Надії Дячук);

    Середня група

 

І місце –  Стрик Христина, учениця 6 класу Коршівської дитячої музичної

                школи (клас    викладача Вікторії Онуфрієнко);

                 Пінчук Вероніка, учениця 5 класу Отинійської дитячої музичної

                 школи ( клас       викладача Наталії Сливоцької);

ІІ місце – Кицанюк Наталія, учениця 4 класу Гвіздецької школи мистецтв

                 (клас викладача Світлани Сосніної);

ІІІ місце – Коцаба Вероніка, учениця 6 класу Отинійської дитячої музичної

               школи (клас   викладача Надії Дячук);

   Старша група

ІІІ місце – Малий Микола, учень 6 класу Коршівської дитячої музичної

                 школи ( клас викладача     Галини Венгринюк);

Акордеон, баян

  Молодша група

ІІ місце – Пижук Михайло, баян,  учень 3 класу Коршівсько дитячої музичної

                 школи( клас  викладача  Марії Періг);

                 Слободян Андрій, баян, учень1 класу Гвіздецької школи мистецтв

                 ( клас  викладача  Лілії Фіцич);

ІІІ місце – Луцак Арсен, баян, учень 1 класу Нижьовербізької дитячої школи

                  мистецтв( клас  викладача Марії Венц);

  Середня група

 

 ІІ місце –  Дмитерко Анастасія, акордеон, учениця 3 класу Отинійської

                дитячої музичної школи     ( клас  викладача Оксани Цвеюк);

                  Василюк Дмитро, акордеон, учень 3 класу Отинійської дитячої

                  музичної школи (клас  викладача Петра Цібія)

ІІІ місце – Маріяш Ростислав,  акордеон, учень 4 класу Гвіздецької школи

                  мистецтв ( клас викладача Мирослави Палійчук)

     Старша група

ІІ місце – Москалюк Іван, акордеон,учень 6 класу Гвіздецької школи

                мистецтв( клас викладача Надії Григірчик);

Скрипка

     Молодша група

І місце – Мельничук Вероніка, учениця 2 класу Коршівської дитячої

                музичної школи ( клас  викладача Любові Гелетюк);

ІІ місце – Сем’яник Йордана, учениця 2 класу Отинійської дитячої музичної

                школи (клас викладача  Людмили Кави);

                Долбужак Вікторія, учениця 2 класу Гвіздецької школи мистецтв

                (  клас викладача Любові Іванішин);

ІІІ місце – Ковцуняк Орест, учень 2 класу Турківської дитячої музичної

                  школи ( клас викладача    Любові Дмитрук);

  Середня група

І місце – Ковалів Вікторія, учениця 7 класу Отинійської дитячої музичної

                школи ( клас    викладача Оксани Кармеліти);

ІІ місце – Мачошак Яна, учениця 5 класу Отинійської дитячої музичної

                 школи ( клас викладача  Оксани Кармеліти);

ІІІ місце – Гурак Ольга, учениця 5 класу Отинійської дитячої музичної школи

                  ( клас викладача    Оксани Кармеліти);

                 Гонташ Роксолана, учениця 4 класу Турківської дитячої музичної

                  школи ( клас    викладача  Миколи Назарука)

  Старша група

І місце – Черкас Ірина, учениця 6 класу Коршівської дитячої музичної школи

               ( клас викладачів   Любові Гелетюк та Оксани Кисіль)

ІІ місце – Сливоцька Оксана , учениця 8 класу Отинійської дитячої музичної школи (клас викладача Оксани Курчій)

 

Бандура

  Старша група

 

ІІ місце – Мельничук Сніжана, учениця 6 класу Гвіздецької школи мистецтв

                 ( клас викладача  Надії Сметанюк);

ІІІ місце – Голембйовська Наталія, учениця 6 класу Турківської дитячої

                  музичної школи (клас  викладача Ірини Павляк)

 

Духові інструменти

 Молодша група

ІІІ місце – Олійник Василь,труба, учень  3 класу Гвіздецької школи мистецтв

                  ( клас викладача Степана Бовтюка);

                  Ферлей Назар, труба, учень  4 класу Гвіздецької школи мистецтв

                   ( клас викладача Степана Бовтюка)

  Середня група

І місце – Луквінський Віталій, саксофон, учень 4 класу Отинійської дитячої

               музичної школи(клас викладача Назарія Богаченка);

ІІ місце – Кінаш Степан, саксофон, учень 4 класу Отинійської дитячої

                 музичної школи ( клас   викладача Ярослава Гриніва);

ІІІ місце – Савчин  Роман, труба, учень 4 класу Отинійської дитячої музичної

               школи ( клас   викладача Володимира Гриніва)

    Старша група

ІІ місце – Микитеєк Віталій,саксофон-альт, учень 5 класу Гвіздецької школи

                 мистецтв (клас викладача Віталія Сімка)

Цимбали

 Середня група

І місце – Залевський Арсен, учень 3 класу Нижньовербізької дитячої школи

                мистецтв ( клас    викладача  Ярослава Атаманюка);

                Курищук Назарій, учень 6 класу Нижньовербізької дитячої школи

                мистецтв ( клас   викладача Ярослава Атаманюка)

Старша група

І місце – Ковцуняк Андрій. учень 7 класу Турківської дитячої музичної

                 школи ( клас викладача Миколи Ковцуняка);

ІІ місце – Гаврилюк Тетяна,учениця 4 класу Гвіздецької школи мистецтв

                 ( клас викладача Миколи Ковцуняка)

    У рамках конкурсу учні шкіл еститичного виховання безкоштовно відвідали Національний музей Гуцульщини і Покуття імені Йосафата Кобринського.

Всі учасники конкурсу  отримали подяки та буклети на згадку.

22-23 березня 2017 року в м. Івано-Франківськ відбудеться обласний конкурс виконавської майстерності серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів  в якому візьмуть участь переможці районного конкурсу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *