Районні урочистості, присвячені Дню Державного Прапора та 29-ій річниці Незалежності України «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!»

     21 серпня 2020 року на подвір’ї Коломийської районної державної адміністрації, біля статуї Матері Божої, відбулися районні урочистості, присвячені Дню Державного Прапора та 29-ій річниці Незалежності України «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!».

   У святкуванні взяли участь працівники районної державної адміністрації, районної ради, керівники структурних підрозділів. Присутні хвилиною скорботи вшанували пам’ять загиблих за волю і незалежність України. Духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Православної Церкви України відслужили молебень за світле майбутнє та мир в Україні.
    З вітальним словом виступили голова Коломийської районної державної адміністрації, заслужений юрист України Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук. Почесною відзнакою Коломийського району – медаллю голови Коломийської районної ради та голови районної державної адміністрації  «За заслуги перед Коломийщиною» за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток Коломийщини та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено відомих  краєзнавців, посадовців, депутатів районної ради, сільських голів, медичних працівників, військовослужбовців, письменників, меценатів.
    Святковий  та патріотичний настрій для всіх присутніх дарував муніципальний оркестр духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації під керівництвом Богдана Бокотька.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *