Презентація книги Оксани Граб’юк «Преображення»

     27 листопада в Коломийській центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з відомою письменницею нашого краю, авторкою книг «Намисто долі» та «Преображення» Оксаною Граб’юк.
     Письменниця презентувала свою прозову збірку «Преображення». Книга складається з дев’яти новел, кожна із яких – окрема реальна історія зі справжніми, невигаданими героями. Пані Оксана пише про просте людське життя, в якому радість і смуток, щастя і біль, кохання і зрада. Без сумніву, такі історії віднайдуть свого читача, втішать, зігріють його серце, втамують спраглу душу, зміцнять віру, додадуть надію, подарують натхнення до життя.
     Щоб краще зрозуміти стиль та манеру написання авторки, характери її героїв, змістову наповненість творів, працівники бібліотеки представили епізод з новели Оксани Граб’юк «Листи з минулого».
         Студенти економіко-правового коледжу, які завітали на захід, були надзвичайно зацікавлені літературною творчістю Оксани Граб’юк. Письменник Микола Гаєвий та директор районної бібліотеки Наталія Тарновецька привітали пані Оксану з виходом нової збірки і побажали натхнення на нові творчі здобутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *