Презентація альманаху «Джерельні дзвони-20»

       28 липня в Україні відзначають свято рівноапостольного князя Володимира Великого та день Хрещення Київської Русі і традиційно  цього дня  у Ковалівці відбулася творча зустріч співавторів літературного альманаху “Джерельні дзвони-20”, присвяченого поету, лауреату премії ім. Т. Шевченка Тарасові Мельничуку.

      Розпочалося дійство спільною молитвою “Отче наш” та благословенням настоятеля Ковалівської церкви отця Руслана.
З вітальним словом виступила Марія Боєчко, що є засновницею, організатором і упорядником літературного альманаху «Джерельні дзвони», який об’єднує понад 100 авторів Коломийщини і Косівщини. Вона також є автором пісенних текстів і музики до них, талановитою співачкою та майстринею вишивки.
            На святі прозвучали пісні у виконанні народного аматорського хорового колективу с. Ковалівка, соліста хору с. Ковалівка Ярослава Рибака та ансамблю «Колорит» с. Н. Вербіж Нижньовербізької ОТГ.
     Затишна, тепла атмосфера  в залі наповнювалася  милозвучними віршованими творами “дзвонарів” та чарівним співом гостей свята.
Всі присутні радо ділилися новими поетичними рядками, вітали один одного.
Щирі слова лунали від Ковалівського сільського голови Руслани Венгринської, а також гостей з Києва та з-за закордону.
Завідуюча бібліотекою-філією с. Ковалівка Ганна Волощук підготувала тематичну літературну викладку, де кожен мав змогу ознайомитися з найпершими «Джерельними дзвонами», а ведуча заходу Олена Пашник  розповіла усім присутнім цікаві факти з історії створення альманаху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *