Працівники культури підвели підсумки роботи за 2018 рік

          6 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбулася підсумкова нарада працівників культури району. В роботі наради взяла участь заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин. На порядку денному розглядалося ряд важливих питань.
        Про підсумки діяльності установ культури Коломийського району за 2018 рік та  основні заходи на 2019 рік доповіла Людмила Федор – начальник відділу  культури райдержадміністрації, заслужений працівник культури України. У своєму виступі Людмила Петрівна розповіла про участь мистецьких колективів та здобуття призових місць в різноманітних фестивалях, конкурсах, проведення районних  заходів, роботу шкіл естетичного виховання та бібліотек, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, релігійну ситуацію в районі. Любов Дутчак – завідуюча центру культурно-освітньої роботи і народної творчості виступила по питанню  організації гурткової роботи в клубних закладах району. Про заходи з пожежної безпеки на виборчих дільницях виступив Назар Оленюк – старший лейтенант Коломийського районного відділу управління МНС України в Івано-Франківській області.
         В різному говорили про проведення районного конкурсу читців, підготовку закладів культури до роботи виборчих комісій, відзначення 205-ї річниці від дня народження          Т. Шевченка та інше.  В заключному слові заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин подякувала працівникам культури за плідну працю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *