ПОЛОЖЕННЯ про комісію з призначення районної премії ім. Василя Стефака

  1. Комісія з призначення  Коломийської районної премії імені Василя Стефака в галузі літературного краєзнавства є громадським органом, що підпорядковується голові Коломийської районної державної адміністрації, голові районної ради і утворена для попереднього розгляду питань щодо кандидатур на присудження премії ім. Василя Стефака. Рішення комісії про присудження премії ім. Василя Стефака затверджується розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради.
  2. Комісія для здійснення покладених на неї функцій:

– приймає роботи, подані на здобуття Премії, стежить за дотриманням установленого порядку їх висунення;

– аналізує і вивчає конкурсні роботи, визначає найвагоміші дослідження;

– проводить розгляд, обговорення, оцінку робіт, поданих на здобуття Премії та приймає, шляхом таємного голосування, рішення щодо кандидатур на її присудження;

– розробляє пропозиції щодо зразка Диплома лауреата районної Премії імені Василя Стефака;

– організовує разом з відділом культури і туризму РДА вручення Дипломів лауреатам в урочистій обстановці.

3. Комісія утворюється у складі співголів, їх заступника, секретаря та членів комісії. Склад комісії формується за поданням співголів комісії з числа авторитетних на Коломийщині письменників, літературознавців, краєзнавців. Персональний склад комісії затверджується розпорядженням голови райдержадміністрації, районної ради терміном на 5 років. Упродовж цього терміну може проводитися часткова ротація комісії.

4. Основною формою роботи комісії є засідання, які проводять співголови, а в разі їх відсутності – заступник голови комісії. Засідання комісії вважається правомочним у разі присутності на ньому не менше, як  2/3 її складу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *