Підтвердження звання «народний» хоровим колективом «Відлуння Карпат» Будинку культури с. Велика Кам’янка

      Згідно «Положення про народний аматорський колектив» колективи, які носять це звання, раз у три роки підтверджують його виступом з третиною оновленого репертуару. 4 грудня 2017 року в приміщенні Великокам’янецької ЗОШ І- ІІІ ст. місцевий аматорський хоровий колектив «Відлуння Карпат» виступив з концертною програмою на підтвердження звання «народний».

   Оцінювала їх виступ кваліфікована комісія у складі провідного методиста навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Світлани Лещишин, завідуючої центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури райдержадміністрації Любові Дутчак та методиста центру Ганни Непийводи, головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту П’ядицької об’єднаної територіальної громади Іванни Рудик.

     В концертній програмі у виконанні хорового колективу, вокального чоловічого ансамблю, жіночого вокального ансамблю прозвучали українські народні пісні, духовні твори, стрілецькі та повстанські пісні, пісні місцевого композитора Мирослава Пастернака. Члени комісії у своїх виступах дали високу оцінку виконавському рівню майстерності колективу. Великокам’янецький сільський староста Мирослав Адамський подякував аматорам за підтримку пісенних традицій села та достойний концертний виступ хорового колективу під керівництвом Василя Масюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *