Обласний конкурс виконавців гумору імені Павла Глазового

   

   10 грудня, в рамках проведення ХХV фестивалю гумору «Андрея» в Тлумачі, відбувся ІІ обласний конкурс виконавців гумору ім. П. Глазового. Коломийщину на ньому презентувала учасниця народного аматорського драматичного колективу «Горно» клубу с. Угорники Ганна Цібій.

  До часті у конкурсі її готував режисер колективу Віталій Крицький. На суд компетентного журі, яке очолював заслужений артист України, автор і виконавець Володимир Пушкар, Ганна Михайлівна винесла гумореску Павла Глазового «Чудодійний борщ» та гумореску заслуженого артиста України Миколи Савчука «Молодість і старість». Журі відзначило високий виконавський рівень Ганни Цібій, тож вона стала дипломантом конкурсу і була запрошена в програму гала-концерту фестивалю, де зірвала шквал глядацьких оплесків та здобула визнання таких майстрів веселого слова як народний артист України Гриць Драпак, заслужені артисти України Микола Савчук та Володимир Пушкар, сміхованець Ігор Чепіль.

     Тішить що мисткиня, яка впродовж багатьох років грала у колективі «Горно» тільки драматичні ролі, відкрила у собі дар веселити глядачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *