Обласна виставка-конкурс “Обереги рідної землі”

На базі Нижньовербізької дитячої школи мистецтв управління культури національностей та релігій Івано-Франківської ОДА та відділ культури Коломийської РДА 12.04.13р. провели обласну виставку-конкурс з образотворчого мистецтва “Обереги рідної землі” серед учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв Прикарпаття.

Було представлено понад 300 робіт учнів з 22 шкіл естетичного виховання Івано-Франківщини.

Коломийщину презентували школи:

Коломийська художня школа ім. Я. Пстрака, Гвіздецька школа мистецтв, Нижньовербізька дитяча школа мистецтв, Коршівська музична школа.

За результатами виставки-конкурсу серед шкіл естетичного виховання переможцем визначено Нижньовербізьку дитячу школу мистецтв та вручено грамоту за І місце.

– І місце в номінації “Образотворче мистецтво” отримав учень 4-го класу Нижньовербізької ДШМ Іван Луцак – клас викладача Петра Туліки, за серію робіт “Обереги нашого села”;

– ІІ місце в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” отримав учень 3-го класу Нижньовербізької ДШМ Андрій Довганюк – клас викладача Уляни Довганюк за роботу “Батьківська хатина – оберіг родини”;

Також серед учасників виставки було розподілено місця в різних номінаціях. Всі учасники отримали подяки начальника відділу культури Коломийської РДА Людмили Федор, та сувеніри від Нижньовербізької ДШМ.

Підготували та провели виставку викладачі відділу образотворчого мистецтва Уляна Довганюк, Богдана Сідор та директор школи Петро Туліка з колективом працівників школи мистецтв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *