«НАША СЛАВА СТРІЛЕЦЬКАЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ…»

Слава Українській Державі!

Слава українському Війську!

Слава українському Народові!

30 жовтня 2015 року в  БК с. П’ядики відбулося районне свято з нагоди 97-ї річниці створення ЗУНР «НАША СЛАВА СТРІЛЕЦЬКАЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ…».

97 років тому, 1 листопада 1918 року в Галичині, яка входила до складу Австро-Угорської монархії утворилася Західноукраїнська Народна Республіка, яку очолив сотник Українського Січового Стрілецтва, вихованець Станіславівського «Пласту» Дмитро Вітовський. Ця подія мала велике історичне значення, бо вкотре засвідчила всьому світові одвічний потяг українського народу до свободи і незалежності. Легіон Січових Стрільців – це була армія справжніх інтелігентів, носіїв високих ідей і    благородних ідеалів.

Ідея вільної незалежної України ніколи не покидала свідомості українського народу Галичини, всієї України. Та шлях до її втілення був складним та тернистим.

Свято було насичене піснями, танцями і поезією. У тематичному вечорі присвяченому 97–ій річниці створення ЗУНР взяли участь:

– народна аматорська чоловіча хорова капела медичних працівників «Жайвір», керівник Михайло Гринюк

– зразковий хореографічний колектив «Пролісок» БК                                               с. П’ядики. Керівник Лариса Костюк

– мішаний вокальний ансамбль БК с. П’ядики. Керівник Ігор Калиній.

– чоловічий вокальний ансамбль БК с. Ценява. Керівник Олексій Білоус.

– народний аматорський хоровий колектив «Горлиця» БК с. П’ядики. Керівник Ігор Калиній.

– Муніципальний оркестр духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури Коломийської РДА. Керівник Богдан Бокотько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *