Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба

23 серпня 2015р в  селі Верхній Вербіж  відбулося районне свято з нагоди  святкування Дня Державного прапора України «Наш стяг – пшениця у степах під голубим склепінням неба»

Державний прапор, як символ країни, є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української держави, під ним ми йдемо сьогодні до цілісної, єдиної, незалежної і суверенної України, до перемоги.

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів указом Президента України від 23 серпня 2004 року було визначено відзначати щороку 23 серпня День Державного Прапора України

У святкуванні взяли участь голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, сільський голова Віктор Андрійчук, все чесні отці, верхньовербізька громада.

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков привітав присутніх  з Днем Державного Прапора України, та відзначив, що прапор – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. З синьо-жовтим прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. Спільно з головою Коломийської районної ради Богданом  Болюком нагородили вищою районною  медаллю « За заслуги перед Коломийщиною»  голову ради старійшин с. Верхній  Вербіж  Павла Андрушка, сільського голову Верхнього Вербіжа Віктора Андрійчука.

Сятковий та радісний настрій дарували виступи муніципального оркестра духових інструментів «Сурми Покуття» відділу культури РДА (керівник Богдан Бокотько),  Народна  аматорська чоловіча хорова капела медичних працівників.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *