Мистецька акція “Подарунок рідному місту”

        У неділю, 28 липня, в День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира, в Україні також святкують одне з найбільш значущих релігійних свят – 1031-річчя Хрещення Київської Русі. Саме з нагоди цієї події відбулась традиційна мистецька акція “Подарунок рідному місту”, що проходить з ініціативи голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова та народного депутата України, засновника благодійного фонду “Покуття” Андрія Іванчука.

       В мистецькій програмі заходу взяли участь солісти вокальної студії “Зорепад” відділу культури Коломийської райдержадміністрації, а саме: Валентина Зелінська, Андрій Лудчак, Наталія Ботук, дует у складі Романа та Володимира Малярчуків (керівник заслужена артистка України Алла Кобилянська), а також солісти Народного дому селища Гвіздець Анастасія та Софія Прохорова.
   Нагадаємо, що цьогоріч організатори акції започаткували публічне глядацьке голосування для визначення кращого мистецького колективу. Підсумки рейтингу будуть оприлюднені в газеті “Дзеркало краю”, а переможець отримає заслужену винагороду. Отож, запрошуємо всіх шанувальників народної музики, пісні і танцю підтримати нашу мистецьку акцію та взяти активну участь у визначенні кращого колективу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *