Молебень до Богородиці перед скульптурою Матері Божої на території Коломийської районної державної адміністрації та районної ради

            23 жовтня 2019 року біля скульптурного зображення Матері Божої, що на території Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці.

         Молебень відбувся у рамках проведення VІ Фестивалю духовної пісні «Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю». Очолив богослужіння Правлячий Архієрей Коломийської Єпархії, Кир Василь Івасюк. Йому співслужив протосинкел Коломийської Єпархії отець Роман Кіцелюк.
          На молитві були присутні: голова Коломийської районної ради Роман Дячук, перший заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Нестор Печенюк, заступник голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин, керівник апарату Коломийської районної державної адміністрації Михайло Беркещук, начальники та працівники відділів, управлінь та структурних підрозділів РДА.
            Після завершення молитви до всіх присутніх звернувся Єпископ Василь (Івасюк). Він сказав, що Молебень до Богородиці відкрив сам фестиваль духовної пісні і що в своїх молитовних помислах, звернених до Небесної Цариці  було також прохання про успішне і корисне для душ вірних його проведення.
«Необхідно молитовно звертатися до Матері Божої у всіх наших потребах, вірити і бути упевненими, що молитви наші будуть вислухані і ми отримаємо бажане і необхідне», – сказав Владика Василь.
Також слово мав голова Коломийської районної ради Роман Дячук, який подякував Архієрею за молитву і мудрі слова проповіді та погодився з думкую про те, що тільки з Богом, з молитвою і твердою вірою можна подолати будь-які життєві труднощі.
Завершився духовний захід спільною світлиною на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *