«Матусі вклонімось низенько»

Матусю, мамо, люба наша ненько,
Тобі на свято квіти ми несем.
Ти наше сонце, матінко рідненька,
Ти над усе для нас, ти над усе.
Мама… Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. В усіх народів, в усі віки, жінка – матір була уособленням святості, ніжності і любові. Її мудрість поважали в сім’ї, прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію…У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше, що ми бачимо з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама…
Щорічно в травні українці відзначають День Матері. Це свято приходить до нас у період розквіту і буяння природи. В селі Спас – Долішнє в Народному домі відбувся концерт до Дня Матері «Матусі вклонімось низенько». Пісні та слова подяки матерям лились із уст виступаючих. В концерті брали участь вокальний гурт дівчат «Писаночки» та «Розмай», виконавці та читці. Присутні на заході ознайомились із книжковою виставкою «Я вдячний Богові за маму» та із новими надходженнями до бібліотеки.
На святі був присутній парох церкви Преображення Господнього о. Роман Іваник, районний депутат Іван Явдошняк. З словами подяки виступив сільський голова Микола Гаврилюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *