Літературно-музична композиція «Навіки з нами наш Тарас», присвячена 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

     6 березня 2020 року в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулась літературно-музична композиція «Навіки з нами наш Тарас», присвячена 206-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

     Кожного року приходять до нас березневі дні в Україні і цілому світі згадують та вшановують пам’ять видатного письменника, художника, борця за правду і свободу України – Тараса Шевченка. Його вірші, поеми і вислови є джерелом надії, стимулом до боротьби за незалежність вже понад 200 років.
   Кров’ю серця він писав про страждання рідного народу, про муки підневільного життя. Гнівними словами картав поет панів і чиновників та возвеличував героїчну минувшину.
Ведуча заходу Ганна Косюк розповіла присутнім про долю, нелегкий життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря.
      В мистецькій програмі взяли участь: народна аматорська чоловіча  хорова  капели медичних працівників «Жайвір» відділу культури райдержадміністрації, (керівник – заслужений працівник культури України  Михайло Гринюк), читець
Будинку культури с. Старий Гвіздець Яна  Москалюк, читець центру культурно-освітньої роботи і народної творчості Надія Бірчак, читець клубу с. Торговиця  Надія Головчук  читець клубу с. Лісна Слобідка  Лілія Будюкова, вокальний ансамбль «Переспів» клубу с. Лісна Слобідка (керівник Тетяна Черкас). Закінчилась мистецька програма спільним виконанням всіх учасників «Заповіту».
       На завершення начальник відділу культури, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації, заслужений працівник культури України Людмила Федор нагородила переможців XVI районного відбіркового огляду-конкурсу читців, присвяченого 206-й річниці від дня народження на Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *