Коломийська центральна районна бібліотека взяла участь у ІІ загальноміському фестивалі «Книга відкриває світ»

            Діяльність  районної бібліотеки: друкована продукція, масова, методична, інформаційна  робота,  була представлена на «Ярмарку бібліотечних послуг».
            В читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з творчістю  письменника, члена Національних спілок  письменників,  краєзнавців України  Василем Бабієм.

            У творчому доробку цього плодовитого письменника   понад 150 книжок і брошур, написаних у жанрі роману, повісті, новели, історичного оповідання; він автор есе на літературно-краєзнавчу тематику, тему футболу, автор понад десяти книжок гумору, декількох дисків; видав кілька альманахів : «Золота Бистриця», «Словоцвіт», «Богородчанський ціп», «Хмелліт»… Автор серії книжок з історії Івано-Франківська у художній формі, зокрема: «Вавилон на двох Бистрицях», «Д’Артаньян у Станіславові», «Фортеця», «Станіславів», «Мій маленький Париж – Івано-Франківськ» (2 видання) та повість «Францішек, або повернення до Станіславова» (за три останні письменник і отримав премію ім. І. Франка). Зібрав ціле суцвіття  обласних і районних премій: ім. О. Гірника, ім. В. Стефаника, І. Вагилевича, М. Підгірянки, М. Яцківа, Леся Мартовича, І.Франка.
             Автор щиро ділився роздумами про велич історії нашої держави , сьогодення літератури і її майбутнє, розповідав про свої захоплення.
            Зустріч відбувалась у формі спілкування. До розмови долучився голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України Євген Баран,  голова Коломийського міськрайонного товариства «Просвіта» Василь Глаголюк, колеги по перу.
           Одразу після зустрічі всі присутні були запрошені на освячення Музею коломийської книги.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *