Керівництво району відвідали Гвіздецьку школу мистецтв

Питання підготовки закладів освіти, культури Коломийського  району до нового навчального року є пріоритетним напрямом діяльності керівників району.       20 серпня 2015 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, начальник відділу культури Людмила Федор, радники голови адміністрації Богдан Малецький та Оксана Прокопів здійснили робочу поїздку до Гвіздецької школи мистецтв.

Школа знаходиться в приміщенні Бернардирського монастиря в  частині монарших келій, який є пам’яткою  XVIII ст.  На даний час, згідно інформації сайту міністерства культури України  в перелік пам‘яток культурної спадщини національного значення Івано – Франківської області монастирський комплекс не внесено.  Згідно акту №1 технічного стану пам‘ятки архітектури національного значення Костелу Бернардирів 1723-1735рр ох №250-Н/1,250/1 в.с. Гвіздець Коломийського району Івано – Франківської області загальний стан пам’ятки: незадовільний.

Оглянувши приміщення школи, побачивши проблемі питання очільник району, перш за все, подякував  викладацькому колективу за те, що прикладають багато зусиль, щоб школа мала належний вигляд, що в ній так затишно і комфортно. Однак, зазначив, що питання жалюгідного стану фасаду приміщення та вбиральні, виникло не сьогодні і вирішувати його потрібно терміново. Керівництво району, як це вже було неодноразово, для зручності та покращення навчального процесу запропонували викладачам перенести школу в інше приміщення. Проте, викладацький склад одноголосно запевняє, що це приміщення є зручним для учнів, комфортне, протягом багатьох років промолене, а сама будівля надихає  на творчість. Цього літа школа провела дуже велику оновлювальну роботу – пофарбовано всі приміщення, зроблено в класах  косметичний ремонт. Відділ кульутри райдержадміністрації придбав вікна на суму 22,5 тис. грн. в кількості 11 шт., які встановлені в коридорі другого поверху. Відповідно за профспілкові кошти в сумі 1200 грн. зроблено відкоси. Внутрішньо заклад підготовлений до початку нового навчального року.  Викладачі із запалом роблять кожен клас спільно, всі разом без винятку. Школа забезпечена твердим паливом.

Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков повідомив, щоб призупинити процес руйнування передньої стіни фасаду, існує і ряд питань ,які в  силах вирішити керівництву школи. Це заміна водостічної труби, закрити підвальне приміщення, почистити ринви,відвести воду. Також, керівництво району  запропонували  тимчасово в.о. директора школи Любові Іванішин взяти участь в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Такі проекти мають на меті розв’язання наболілих для громад соціальних проблем коштом обласного бюджету, але за умови обов’язкового співфінансування й самими органами самоврядування та організаціями — партнерами проекту, в ролі яких можуть виступати районна влада, підприємці чи місцеві громадські організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *