В Коломиї відбувся IV Фестиваль церковних хорів «Піснеспіви душі» +ВІДЕО

   
   21 травня 2017 року, з благословення та за стараннями керуючого Коломийською єпархією УПЦ КП, єпископа Коломийського і Косівського Юліана (Гатали), в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», відбувся IV Фестиваль церковних хорів «Піснеспіви душі».

    Перед початком святкового заходу, у фойє «Народного Дому» відбулося відкриття виставки старовинних антимінсів*.

  Фестиваль духовної пісні розпочався із молитви, після чого зі вступним словом виступив Преосвященний владика Юліан. Він благословив початок свята та зазначив, що в цьогорічному фестивалі візьме участь рекордна, за всю його історію, кількість церковних хорів.

Всьго в фестивальній програмі взяли участь 17 церковних хорових колективів. Своїм співом прославляли Бога вірні з різних куточків Коломийської єпархії. Також, цього року у фестивалі взяв участь хор Катедтрального Собору Преображення Господнього УГКЦ міста Коломиї. Хори виконували по два твори. Звучали богослужбові  і церковні піснеспіви.

Після виступів відбулося нагородження. Хоровим колективам, їх керівникам та настоятелям церков, владика Юліан вручив дипломи учасників та подяки. Також, подяки отримали всі хто долучився до організації пісенного свята.

Особливо високих церковних нагород в цей день удостоїлися : голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук та начальник відділу культури Коломийської районної державної адміністрації Людмила Федор. Голова райдержадміністрації Любомир Глушков та начальник відділу культури  райдержадміністрації Людмила Федор, з рук Преосвященного владики отримали Медаль “За жертовність і любов до України”. Голова Коломийської районної ради Роман Дячук отримав Благословенну Патріаршу Грамоту.

 Після нагороджень владика Юліан подарував квіти всім учасникам фестивалю.

   Завершився IV Фестиваль церковних хорів “Піснеспіви душі”  Духовним Гімном України – «Боже, Великий Єдиний».

 

*Антимі́нс (церк.-слов. антиминсъ, грец. αντιμήνσιον) — освячений плат із зашитою частичкою мощей святих на престолі в православних церквах. На антимінсі звершується під час св. Літургії Таїнство Євхаристії. Без антимінса не можна служити св. Літургії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *