IIІ фестиваль-конкурс дитячого естрадного мистецтва «Зорепад»

  
        Впродовж двох днів 8 – 9 червня в м. Коломия відбувся ІІІ Фестиваль-конкурс дитячого естрадного мистецтва «Зорепад».

           Засновником цього фестивалю є заслужена артистка України Алла Кобилянська, а вже третій рік поспіль, співорганізаторами фестивалю є Коломийська районна державна адміністрація, Коломийська районна рада, Коломийська міська рада, благодійний фонд “Покуття” – ініціатива Андрія Іванчука, відділ культури Коломийської районної державної адміністрації.
    8 червня в МПК «Народний дім» відбулося урочисте відкриття фестивалю. Розпочалося феєричне фестивальне дійство з привітальної композиції у виконанні народного аматорського хореографічного колективу «Тайстра» клубу с. Ворона, керівник Світлана Кобилянська. Благословили урочистості Керуючий Коломийською Єпархією Православної Церкви України, Єпископ Коломийський і Косівський Юліан Гатала, декан Коломийської Єпархії Української Греко-Католицької Церкви – о. Роман Кіцелюк.                    Завітали на фестиваль поважні гості – народний  депутат України, засновник благодійного фонду Покуття Андрій Іванчук, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук,  заступник голови  Окницького району Республіки Молдова Анжела Кручкевич, менеджер  повітового будинку культури, спорту і туризму м. Здунська Воля Республіки Польща Аґнешка Росяк.
   Всі учасники фестивалю взяли участь у флешмобі «Україна єдина», який підготували учасники народного аматорського хореографічного колективу «Гомін Карпат» Народного дому с. Нижній Вербіж, Нижньовербізької ОТГ, керівники Мар’яна Марук та Христина Сербенюк
   Оцінювали конкурсну програму високоповажне журі:
в номінації «Хореографія»
  • Алла Кобилянська – голова журі, заслужена артистка України, режисер центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури райдержадміністрації;
  • Василь Рожко – керівник колективу «Advanced Crew» м. Коломия;
  • Світлана Васірук – педагог класичного танцю, завідувач  відділення хореографії, доцент Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;
  • Юрія Скобель – балетмейстер-хореограф, старший викладач Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;
  • Любов Дутчак – завідуюча центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури Коломийської РДА
Конкурсна програма пісенного жанру відбулася в приміщенні обласного академічного українського драматичного театру ім.. Івана Озаркевича,
     Конкурсантів  в номінації пісенний жанр оцінювали поважне журі:
голова журі, заслужена артистка України, режисер центру культурно-освітньої роботи і народної творчості відділу культури райдержадміністрації – Алла Кобилянська, начальник відділу культури Коломийської районної державної адміністрації; заслужений працівник культури України Людмила Федор, начальник управління культури Коломийської міської ради, директор благодійного фонду «Покуття» ініціатива Андрія Іванчука, заслужений працівник культури України Уляна Мандрусяк; композитор, аранжувальник, заслужений діяч мистецтв України Володимир Домшинський; доцент інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, заслужений артист України – Михайло Попелюк; заслужений працівник  культури України Любов Курманська; композитор, член національної спілки ліги українських композиторів Євген Боднаренко.
Загалом у конкурсній програмі взяло участь 570 учасників
У номінації «Хореографія» – 426 учасників..
У номінації «Пісенний жанр» – 144 учасники
За підсумками конкурсних програм журі визначило переможців:
«Пісенний жанр»
                                          Вокал – молодша група
  І місце
Людмила Пазюк с. Лісний Хлібичин
ІІ місце
Анастасія Репетило смт. Кути Косівського р-ну
Дарина Луцька м. Івано-Франківськ
 ІІІ місце
Вікторія Полянська м. Івано-Франківськ
Богдана Антонюк  с. Перерив
Вокал – середня група
 
   І місце
Вероніка Залеська с. Нижній Вербіж
  ІІ місце
 Катерина Фільварок м. Коломия
Софія Ориняк с. Микитинці Косівського району
  ІІІ місце
Софія Федорів м. Івано-Франківськ
Вікторія Туряниця м. Івано-Франківськ
Вікторія Межерицька м. Івано-Франківськ
   Дипломанти
Вероніка Довга м. Івано-Франківськ
Мар’яна Харюк  м. Кіцмань
Павло Палійчук м. Івано-Франківськ
Вокал – малі форми
 І місце
Вокальний ансамбль «Джерельце» Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів, керівник Світлана Луцак
ІІ місце
Вокальний ансамбль дівчат Будинку культури с. Лісний Хлібичин, керівник Іванна Вишиванюк
ІІІ місце
Вокальний ансамбль «Карпатське джерельце» будинку дитячої та юнацької творчості м. Коломия, керівник Любов Кирничук
Дует у складі Романа та Володимира Малярчуків, керівник Алла Кобилянська
Вокал – старша група
 
І місце
Аліна Яремина с. Турка
ІІ місце
Юлія Стенчук м. Коломия
Діана Дяків м. Коломия
Ілля Левко м. Івано-Франківськ
ІІІ місце
Степан Подюк с. Кобаки Косівського р-ну
Валентин Іванюк  смт. Гвіздець
Анастасія Боднаренко с. Корнич
   Дипломанти
Юлія Турчин м. Івано-Франківськ
Юлія Івасів м. Івано-Франківськ
Юлія Петришин м. Івано-Франківськ
 
Номінація «Хореографічне мистецтво»
ГРАН-ПРІ
 
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Дивограй» Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Надія Чаленко.
                                                   Cучасна хореографія
І місце
Народний аматорський театр сучасного танцю «Ерідан» МПК «Народний дім» м. Коломия ( старша група), керівник Ірина Семенчук-Басараба, хореограф постановник Ольга Мельничук
ІІ місце
Народний  художній колектив ансамбль бального танцю «Квіти Надії» будинку дитячої і юнацької творчості  м. Коломия ( старша група),керівник Надія Колісник.
Народний аматорський театр сучасного танцю «Ерідан» МПК «Народний дім    м. Коломия (середня і молодша група), керівник Ірина Семенчук-Басараба.
ІІІ місце
Студія танцю «Dance Baby Danc»  м. Коломия, керівник Христина Куриляк
Зразковий танцювальний колектив «Роднічок» м. Окніца Республіка Молдова, керівник Наталія Павлова-Поповскі
 
Народний аматорський  колектив сучасного танцю «Тріада- Естрея»  ( середня група) м. Снятин, керівник Ірина Мельничук, хореограф-постановник Христина Секрета
                                                  Народна хореографія
І місце
Народний аматорський хореографічний колектив «Гомін Карпат» Народного дому с. Нижній Вербіж Нижньовербізької ОТГ, керівники Мар’яна Марук та Христина СербенюкІІ місце
Ансамбль пісні і танцю «Здунськоволяни»  м. Здунська Воля Республіка Польща, керівник  Марлена Прусіш
Народний аматорський хореографічний колектив «Тайстра» клубу с. Ворона, керівник Світлана Кобилянська
ІІІ місце
Народний аматорський театр сучасного танцю «Ерідан» МПК «Народний дім         м. Коломия (середня група),  керівник Надія Чаленко
Танцювальний колектив «Зернятко» Малокам’янської гімназії П’ядицької ОТГ, керівник Світлана Боледзюк
Хореографія – малі форми
І місце
Квартет театру танцю «Ерідан»  у складі Христини Атаманюк, Ольги Пастернак, Вікторії Гасюк, Андріани Сосновської     м. Коломия, керівник Ірина Басараба –Семенчук.
ІІ місце
Адріана Квасняк м. Снятин
ІІІ місце
Дует ускладі Андрія Рутковського та Анастасії Джумачук клубу спортивного танцю «Шанс»  м. Коломия, керівники Петро Джумачук та Степан Тихоліз
     9 червня в приміщенні обласного академічного українського драматичного театру ім. І. Озаркевича відбулося нагородження учасників та переможців фестивалю та  гала-концерт. Розпочалося дійство хореографічною композицією «Вихід на полонину» у виконанні народного аматорського хореографічного колективу «Гомін Карпат» Народного дому с. Нижній Вербіж, Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади (керівники – Мар’яна Марук та Христина Сербенюк).
Привітав всіх учасників фестивалю народний депутат України, засновник благодійного фонду Покуття Андрій Іванчук.
А далі відбулася церемонія нагородження від благодійного фонду «Покуття» ініціатива Андрія Іванчука, яку провела директор благодійного фонду,  начальник управління культури Коломийської міської ради, заслужений працівник культури України Уляна Мандрусяк.  Всі колективи та солісти з м. Коломия, Коломийського району, м. Городенка, м. Снятин отримали дипломи та грошові призи.
      Церемонію нагородження дипломантів та переможців фестивалю провело високоповажне журі: Алла Кобилянська, Людмила Федор, Уляна Мандрусяк Михайло Попелюк,  Любов Курманська, Євген Боднаренко, Любов Дутчак, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук. Кожен переможець отримав не тільки диплом, але й цінний подарунок.
     А далі, на фестивальній сцені, відбулась мистецька програма за участю переможців та гостей фестивалю,  а також свої пісні дарував заслужений артист України, член журі в номінації «Пісенний жанр» – Михайло Попелюк. Завершилось фестивальне дійство виступом володарів гран-прі – народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Дивограй» Коломийського будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Надія Чаленко.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *