Храмові свята в Церквах Коломийського району

7 січня  –  Церква Різдва Христового  –   с. Малий Гвіздець

8 січня    –   Церква Собору Пресвятої Богородиці       –      с. Залуччя

14 січня   –  Церква Василія Великого   –      с. Семаківці

19 січня   –  Церква Богоявлення Господнього   –   с. Струпків

7 квітня  –  Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці   –  с. Підгайчики

квітень-травень   –  Церква Воскресіння Христового –  с.Воскресінці, с.Жукотин

6 травня  –  Церква Святого Юрія Переможця  – с.  Бабянка, с. Годи-Добровідка

травень  –  Церква Вознесіння Господнього –   с.Скопівка, с.Струпків

День Святої Трійці  –  Церква Святої Трійці  –   с.Молодилів, с.Пилипи, с.Товмачик, с.Турка, с.Черемхів

22 травня  – Церква  Перенесення мощей святого Миколая  –  с.Корнич, с.В.Камянка, с.Виноград, с.Замулинці, с.Лісна Слобідка

31 травня – Костел Відвідання Єлизавети Пречистою Дівою Марією – с.Ценява

12 липня –  Церква святих ап..Петра і Павла – с.Голосків, с.Сідлище

2 липня – Церква святого Юди Тадея – с.Шепарівці (АПЦвУ)

24 липня – Церква святої, рівноапостольної княгині Ольги – с.Грабич

13 червня – Костел святого Антонія Падуанського – смт.Гвіздець (РКЦ).

15 серпня – Костел Небовзяття Пречистої Діви Марії – смт. Отинія (РКЦ)

19 серпня – Церкви Преображення Господнього – с. Угорники (Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир), с.Спас, м. Коломия (, кафедральні собори УГКЦ, УПЦ КП)

28 серпня – Церква Успення Пресвятої Богородиці – с.Ворона, с.Джурків, с.Коршів, с. Лісний Хлібичин, с.Молодятин, с.Назірна, с.Ст. Гвіздець, с.Княждвір

31 серпня – Церква Ікони Божої Матері Всецариця – с. Ценява (УПЦ МП) (в кар’єрі)

10 вересня – Прп.Іова Почаївського, ікони Божої Матері Угорницької – с.Угорники (Спасо-Преображенський Угорницький чоловічий монастир).

19 вересня – Церква Чуда святого архистратига Божого Михаїла – с.Рунгури

21 вересня – Церква Різдва Пресвятої Богородиці – смт.Гвіздець, смт.Отинія, с.Грушів, с.Загайпіль, с.Малий Ключів, с.Нижній Вербіж, с.Перерив, с.Раківчик, с.Слобода, с.Фатівці.

27 вересня – Церква Воздвиження Чесного Хреста – с.Вел. Кам’янка, с.Іванівці, с.Кобилець, с.Торговиця, с.Ценява

14 жовтня – Церква Покрову Пресвятої Богородиці – с.Грабич, с.Глибока, с.Королівка, с.Матеївці, с.Михалків, с.Нижня Велисниця, с.Підгайчики, с.Пядики, с.Сопів, с.Чехова.

27 жовтня – Церква препод.Параскеви Сербської – с.Великий Ключів, с.Угорники

8 листопада – Церква влкмч.Димитрія Солунського – с.Печеніжин, с.Ганів, с.Годи-Добровідка, с.Закрівці, с.Ковалівка, с.Кропивище

10 листопада – Церква мц.Параскеви П’ятниці –  с.Мишин, с.Мала Кам’янка

14 листопада – Церква безс.Косьми і Дем’яна –  с.Кийданці

21 листопада –  Церква Собор архистратига Михаїла – селища Печеніжин, с.Богородичин, с.В.Камянка, с.Верх.Вербіж, с.Казанів, с.Рунгуни, с.Торговиця, с.Тростянка.

4 грудня – Церква Введення в Храм Пресвятої Богородиці – селища Отинія, с.Нижній Вербіж, с.Марківка

17 грудня – Вмц. Варвари – смт.Отинія (траса)

19 грудня – Церква Чуда Миколая Чудотворця – с. Виноград, с.Голосків, с.Дебеславці, с.Ліски, с.Лісна Слобідка, с. Остапківці

22 грудня – Церква Зачаття Праведною Анною Пресвятої Богородиці – с.Черемхів, с.Шепарівці

 *дані в процесі формування та уточнення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *