«Еспресо. Вибір читачів 2020»

    Коломийська центральна районна бібліотека взяла участь у 4-му сезоні книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020». Отримали 51 примірник нових книг сучасних авторів. Серед них: література для дітей , – О. Русіна «Мія і місячне затемнення», Г. Олійко «Історія, яку розповіла Жука», Т. Поставна «Коли я була лисицею»; література для підлітків, – І. Андрусяк «Сірка на порох», Н. Довгопол  «Шпигунки з притулку Артеміда», С. Камінська «Не кажи нікому»; для дорослих, – О. Забужко «Планета полин», С. Жадан «Список кораблів», С. Андрухович «Амадока».

    Конкурс започаткований телеканалом «ЕСПРЕСО» у 2017 році  та підтримується громадським об’єднанням «Демфорум» з метою відзначати найкращі вітчизняні літературні новинки та задля підтримки інтересу до читання книжок в Україні. Такий конкурс є ефективним шляхом просування книг від видавців до читачів через рекомендації, відгуки та оцінку книжок самими читачами завдяки голосуванню.

        Починаючи з 8 жовтня 2020 року запрошуємо читачів прийти у центральну районну бібліотеку та бібліотеки-філії селищ, сіл  Гвіздець масова, Гвіздець дитяча, Отинія масова, Отинія дитяча, Виноград, Ворона, Раківчик, Лісна Слобідка, Лісний Хлібичин, Спас долішнє, Загайпіль, Підгайчики, Черемхів, Ценява, Угорники, Малий Гвіздець та проголосувати за улюбленого автора чи книжку.

Більше інформації: http://kollib.if.ua/espreso-vybir-chytachiv-2020/#more-13602

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *