«Джерела мудрості народної»

          Продовжуючи добру традицію попередніх років, Коломийська центральна районна бібліотека 12 липня 2018 року провела в рамках акції «Проведи літо з цікавою книгою» літній читальний зал під назвою «Джерела мудрості народної».

       Саме в цей день українці святкують одне з великих релігійних свят – День святих апостолів Петра і Павла. Це християнське свято у народі знаменує закінчення купальських святкувань, прощання з весною та підготовку до сінокосу, перший зажин озимого жита, саме тому для читачів бібліотекарі Коломийської центральної районної бібліотеки підготували книжкову виставку, на якій можна було побачити багато цікавої літератури, що висвітлює життя і діяльність цих святих.
     Ізюминкою цієї книжкової викладки стала книга “Автентичні страви Коломийщини”, видана відділом культури Коломийської райдержадміністрації за сприяння голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова та голови Коломийської районної ради Романа Дячука, з метою популяризації та збереження автентичної кухні нашого краю. Завдяки ній, читачі мали можливість ознайомитись із рецептами страв, що в давнину готували на свято Петра і Павла.
        Наш літній читальний зал працює щочетверга протягом літа, а кожна книжкова виставка, присвячена поточним подіям історичного та літературного характеру. Чекаємо на Вас наступного тижня (19 липня) поблизу входу до Коломийської центральної районної бібліотеки, що знаходиться за адресою вул. Театральна, 21а.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *